Plotki z show-biznesu

Doda chce się wypromować na "królową gejów", Kinga Rusin ma nowego partnera, Szymon Majewski wystąpił w reklamie banku, a Adam Małysz chce nauczyć się tańczyć - oto garść najświeższych plotek z polskiego show-biznesowego podwórka.
Marta Kosakowska / 08.04.2011 07:09

Doda chce się wypromować na "królową gejów", Kinga Rusin ma nowego partnera, Szymon Majewski wystąpił w reklamie banku, a Adam Małysz chce nauczyć się tańczyć - oto garść najświeższych plotek z polskiego show-biznesowego podwórka.

 

Doda - „królową gejów”?

Doda jest przerażona! Takie jest życie! jest przerażone jeszcze bardziej. Gazeta publikuje artykuł o rzekomych obawach Dody o rychłym końcu jej kariery. Nad głową Dody zawisły czarne chmury. Zarówno na płaszczyźnie prywatnej (rozstanie z Nergalem), jak i zawodowej. Pojawiają się doniesienia, jakoby po kilku latach nieustannego bycia na topie, Doda po prostu zaczynała się wypalać. Podobno nie ma pomysłu, w którą stronę pokierować swoją karierą. Informatorzy gazety twierdzą, że Doda chciałaby, aby jej karierą pokierowała osoba ze środowiska gejowskiego, gdyż uważa, że homoseksualiści byliby idealnym odbiorcą. Podobno chce zrobić z siebie „królową gejów”. Pytanie tylko, czy oni powitają ją w swoim królestwie z otwartymi ramionami?

Fot. Takie jest życie!

 

Kinga Rusin i jej nowy związek

Póki co Doda może spokojnie może wpisać w swoim CV profesję królowej tabloidów. Wbrew swojemu słynnemu powiedzeniu, że „Królowa jest tylko jedna”, tym mianem musi się jednak dzielić z Kingą Rusin. Bowiem tydzień bez Doroty i Kingi na okładkach kolorowych czasopism, to tydzień stracony. W tym tygodniu urodziwe lico Kingi Rusin zdobi okładkę Party. W dwutygodniku możemy przeczytać o nowym, jak dotąd skrzętnie ukrywanym, związku prezenterki TVN z tajemniczym, o kilka lat młodszym od niej biznesmenem. Problem w tym, że od czasu rozstania z Tomaszem Lisem, każdy mężczyzna, który pojawił się u boku Kingi od razu został uznawany za jej nowego partnera. Czy tym razem to prawdziwa miłość?

Fot. Party

 

Adam Małysz w „Tańcu z gwiazdami”?

Spekulacje na temat uczestników nowej, trzynastej już edycji „Tańca z gwiazdami” rozpoczęte! Podgrzewanie atmosfery warto rozpocząć mocnym akcentem. Twoje Imperium podaje takie nazwiska, jak Marta Kaczyńska i Adam Małysz. Najlepszy polski skoczek narciarski, którego w ubiegłym tygodniu, w ramach primaaprilisowego żartu pozbawiliśmy wąsów, w jednym wywiadów przyznał, że marzy o tym, by nauczyć się tańczyć. Co wy na to? Wyobrażacie sobie Adama wirującego w tańcu? Myślicie, że jego kolekcja wzbogaci się o kolejną Kryształową Kulę?

 

Fot. Twoje Imperium

 

Katarzyna Cichopek umie zakląć, jak szewc

Wyłącznie dla nieznudzonych słodką buzią pani Kasi, którą przez ostatnie kilka lat możemy regularnie podziwiać w różnych mediach, w Gali wywiad z odtwórczynią roli Kingi Zduńskiej. Aktorka i prezenterka telewizyjna ostatnio próbuje chyba zeskrobać nieco lukru ze swojego wizerunku, co ewidentnie da się odczuć w wywiadzie. Mówi o tym, jak drapieżna potrafi być na scenie, jak dzielnie odparła falę krytyki, która spłynęła na nią po wydaniu książki „Sexy Mama” oraz o tym, jak z pasją klnie, wcielając się w rolę Dziuni w filmie „SkarLans”. Podobno aż jej samej od tego czerwienią się uszy. Uwierzycie?

 

Fot. Wydawnictwo Rodzinne

 

Szymon Majewski w reklamie banku

Pretendujący do miana nadwornego błazna stacji TVN, Szymon Majewski właśnie dołączył do grona celebrytów, który wzięli udział w reklamie oraz do prestiżowej grupy... milionerów. Rewia podaje, że satyryk za udział w reklamie banku zainkasował ponad trzy miliony złotych. To rekordowa stawka na polskim rynku. Puenta? Szymon Majewski opowiadał kiedyś, że w szkole miał wielkie problemy z matematyką. Wszystko wskazuje jednak na to, że już nauczył się liczyć.

 

Fot. MW Media

 

Antoni Królikowski - rodzice mają na niego sposób

Celebryci to ludzie tacy, jak my i nic co ludzkie nie jest im obce. Również problemy wychowawcze. Jak donosi Rewia, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z mężem Pawłem Królikowskim, mają sposób na swojego najstarszego syna, Antka, który niedawno stał się negatywnym bohaterem afery medialnej. Początkujący aktor z dwoma kolegami, też aktorami, „rozrabiał” na ulicy. Te młodociane wybryki zakończył patrol policji. Podobno rodzice oświadczyli synowi, że więcej nie będą tolerować jego wybryków oraz zażądali odcięcia się od kolegów.

 

Fot. Rewia