Socha, Mercedes i... Która gwiazda wyglądała najlepiej na pokazie Gosi Baczyńskiej?

Kogo można było spotkać na pokazie najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej? Oto najlepiej ubrane gwiazdy na całej imprezie!
/ 28.08.2019 09:58

Pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej odbył się w naprawdę pięknej scenerii - w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Projektanta zatytułowała go Per aspera ad astra czyli Przez ciernie do gwiazd. Ta nazwa nawiązuje do drogi, którą artystka przemierzyła w swoim życiu - zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Gosia Baczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek w Polsce, a także za granicą, gdzie coraz prężniej sięga i się rozwija. Kolekcja na jesień-zimą 2019/20 również jest gwiezdna. Projektantka bardzo ceni sobie nie tylko formę, ale i jakość swoich ubrań, dzięki czemu chętnie kupuje je wiele gwiazd.

Kto pojawił się na pokazie Gosi Baczyńskiej?

Na najnowszym pokazie projektantki pojawiło się wiele gwiazd: aktorów, projektantów, modelek oraz innych celebrytów. Kogo można było zobaczyć? Na prezentacji w Łazienkach Królewskich pojawili się między innymi Małgorzata Socha, Tomasz Ossoliński, Joanna Horodyńska oraz Tomasz Jacyków i Katarzyna Warnke z mężem Piotrem Stramowskim.

Jak wyglądały gwiazdy na pokazie? Na następnych stronach znajdziesz najlepsze stylizacje z prezentacji!

Zobacz też: 
Niebanalne suknie ślubne? Te gwiazdy poszły do ołtarza w naprawdę oryginalnych kreacjach
Pierwszy w Polsce ciałopozytywny pokaz mody! Kobiety plus size walczą ze stereotypami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.08.2019 13:36
Mówcie co chcecie, ale mnie się najbardziej podoba pani Horodyńska. Mimo tego, że niektórzy oceniają, że czasem wygląda "dziwnie", to jednak zawsze ma styl i te rzeczy są po prostu dobrej jakości. Chciałabym być stylistką. Marzy mi się skończyć jakąś szkołę i pracować w takim zawodzie. Tylko nie wiem jaki kierunek i gdzie? Projektowanie ubioru, czy coś innego? Chodzi mi o Warszawę konkretnie. Najlepiej gdzieś w centrum weekendowo.