Piotr Mróz wygrał „Taniec z Gwiazdami”: „Przez wszystkich byłem skreślany”

Laureat najnowszej edycji tanecznego show stwierdził gorzko, że niewielu wierzyło w jego sukces... Wróżyliście mu zwycięstwo?
/ 26.10.2021 21:55

12. edycja „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu właśnie dobiegła końca. Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych trafiły w ręce Piotra Mroza. Aktor pokonał gwiazdy takie jak Izabela Małysz, Kajra, Sylwia Bomba czy Oliwia Bieniuk, które od początku wzbudzały znacznie większe zainteresowanie medialne. Niekoniecznie szło to jednak w parze z ocenami jury lub głosami widzów.

Jak stwierdził sam laureat show, wielu w niego nie wierzyło. Należeliście do tego grona?

Piotr Mróz wygrał „Taniec z Gwiazdami”

Za kulisami finałowego odcinka, aktor wyznał, że nie przejmował się krytyką i dbał o stopniowy progres w swoich umiejętnościach tanecznych.

– Nigdy nikogo nie skreślałem, mimo że ja byłem przez wszystkich skreślany. Nie wybiegałem dalej, niż do następnego odcinka. To mądre podejście – skwitował Mróz.

Gwiazdor tańczący w parze z Hanną Żudziewicz zapewnił, że trofeum należy się im obojgu, dlatego zadeklarował, że stworzy dla tancerki replikę Kryształowej Kuli. A na co postanowił wydać nagrodę pieniężną?

– Muszę spłacić wszystkie rachunki telefoniczne za głosy na parę numer 3 – zadeklarował ze śmiechem Mróz.

Trzymaliście za niego kciuki?

Czytaj także:
„Gdy zmarł teść, teściowa się zmieniła. Obsesyjnie interesowała się naszym życiem, nieproszona cerowała moje majtki”
„Czułam, że to dziecko musi żyć. Próbowałam odwieść Kasię od usunięcia ciąży i miałam rację. To dziecko uratowało jej życie”
„Adrian miesiącami mnie dręczył i prześladował. Policja mnie zbyła. Zainteresują się dopiero, gdy zrobi mi krzywdę”

Redakcja poleca

REKLAMA