Piękne i eleganckie gwiazdy na gali Miss Polonia 2012

Która z nich miała najlepszą kreację?
/ 03.02.2013 01:06

2 lutego w Warszawie odbyła się gala Miss Polonia 2012. Gospodarzami wieczoru byli Edyta Herbuś, która dwa razy zmieniała swoją kreację i jak zawsze błyskotliwy Maciej Kurzajewski. Podczas imprezy jury, jak i telewidzowie wybrali nową Miss, która będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe. Prestiżowy tytuł oraz koronę w tym roku otrzymała Paulina Krupińska z numerem 20. Drugiej wicemiss została Aleksandra Szczęsna, a pierwszą Żaneta Płudowska.

Organizatorzy imprezy zadbali o godną oprawę muzyczną widowiska. Na scenie trzykrotnie pojawiła się Edyta Górniak, która za każdym razem zaprezentowała się w innej kreacji. Drugim wykonawcą jaki zagrał podczas gali był zespół Afromental.

Wydarzenie przyciągnęło wiele gwiazd. Wśród nich można było spotkać m.in.: Katarzynę Pakosińską przebraną za czarną damę, dawno nie widzianą Małgorzatę Teodorską, Rafała Maseraka, Kater Rozz, Jacka Rozenka, Bognę Sworowską. Na gali nie mogło zabraknąć również pięknej Marceliny Zawadzkiej, która dokonała koronacji nowej Miss.

Która gwiazda podczas wyborów Miss Polonia 2012 zachwyciła was swoją kreacją?