Piąta rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich. Jak wyglądał ich ślub? [WIDEO]

Lata lecą, a oni wciąż są w sobie tak samo zakochani! Lewandowscy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” ponad 5 lat temu.
Marta Kosakowska / 25.06.2018 13:45

To już 5 lat! Anna i Robert Lewandowscy to obecnie jedna z najpopularniejszych par w Polsce. On - utalentowany, odnoszący sukcesy piłkarz, ona - trenerka i dietetyczka. Od ponad roku jest z nimi również ukochana córeczka Klara. Z okazji okrągłej rocznicy ślub Anny i Roberta, przygotowaliśmy dla was ciekawostki z tego ważnego dnia!

Ślub Lewandowskich - termin i szczegóły

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Ceremonia ślubna odbyła się w Serocku w Kościele św. Anny na Zalewem Zegrzyńskim. Na przyjęcie weselne goście zostali zaproszeni do klimatycznego pensjonatu w Trębkach Nowych. Panna młoda wystąpiła w klasycznej sukni ślubnej, zaprojektowanej przez Macieja Zienia.

Dominika Grosicka miała zaledwie 16 lat, gdy zaszła w ciążę. „Byłam samodzielna, ogarniałam wszystko”

Choć wesele Anny i Roberta Lewandowskich było jak z bajki, to nie wszystko poszło po myśli państwa młodych. Podpowiadamy, że chodzi o pierwszy taniec. ;) Szczegóły w materiale wideo!

Przeczytaj:
„Ty kobieto masz coś z głową” – komentują internauci. Justyna Żyła zrobiła coś, co dla wielu z nich jest szczytem żenady
Maja Bohosiewicz podejrzewała u siebie depresję poporodową. Okazało się, że to druga ciąża!