Paulina Krupińska screen Instagram

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. I wywołała burzę! Dlaczego?

Świeżo upieczona mężatka, żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, podzieliła się na Instagramie zdjęciem córki. Co nie spodobało się internautom?
/ 30.08.2018 13:30
Paulina Krupińska screen Instagram

Paulina Krupińska jest nie tylko szczęśliwą mamą, ale i od miesiąca żoną. 26 lipca była miss i Sebastian Karpiel-Bułecka, muzyk zespołu Zakopower, wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Kościelisku, rodzinnych stronach pana młodego. Para do ostatniej chwili ukrywała informację o ślubie. Również w mediach społecznościowych Paulina Krupińska rozważnie dzieli się rodzinnymi i prywatnymi fotografiami. Ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie, wywołało ostrą dyskusję.

Ach, co to był za ślub! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się

Modelka umieściła zdjęcie swojej córki. „Moja mała góralka” – podpisała je. Dziewczynka na zdjęciu pozuje tyłem, jest w góralskim stroju i ma włosy zaplecione w warkocz.

 

Moja mała góralka ❤️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

I właśnie włosy, a konkretnie ich kolor wywołał aferę pod postem.
„Blondynka???”, „Jakie zdziwienie, że blondynka” – komentują fanki Pauliny. Dziwią się, że oboje rodzice mają ciemne włosy, a córka jest blondynką, sugerując, że może Sebastian nie jest ojcem.


Paulina Krupińska wyjaśniła: „Tata też był blondynem w dzieciństwie”. To na chwilę zamknęło buzię komentującym, szukającym zaczepki.

Jednak szybko pojawił się inny temat do hejtowania…
Biedne te dzieci bez twarzy są” – zarzuciła jedna z komentujących. Inne jednak stanęły w obronie celebrytki. „To, że rodzice są popularnymi osobami, nie znaczy, że dzieci też muszą. Mnie się podoba, że Paulina Krupińska o to dba i nie pokazuje dzieci. Szanuję” – czytamy pod zdjęciem.
Podobnie zresztą robi, publikując zdjęcia córki Klary, Anna Lewandowska.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują dwójkę dzieci – Antosię i Jędrka.


Tak wyglądali świeżo po ślubie - Paulina i Sebastian (fot.: Instagram)

Więcej newsów o gwiazdach:„Przywracasz wiarę w normalne kobiety!”. Tą stylizacją Ewa Farna udowadnia, że sexy można być w każdym rozmiarze!Meghan i Harry nie są już tylko we dwoje! Pałac Kensington ma nowego mieszkańca

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)