Ach, co to był za ślub! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się

Takiego ślubu polski show-biznes dawno nie widział! Wesele w góralskim stylu odbyło się w Kościelisku. Panna młoda miała aż dwie suknie ślubne!
/ 27.07.2018 08:27

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub! Ceremonia odbyła się 26 lipca 2018 roku w Kościelisku, czyli rodzinnych stronach pana młodego. Para do ostatniej chwili ukrywała ślub przed mediami. O zmianie stanu cywilnego poinformowali już po fakcie, publikując post na Instagramie.

Tak, że tak...Amen
- napisała Paulina Krupińska, pokazując pierwsze zdjęcie z mężem.

Córka Pawła Kukiza wyszła za mąż! Suknia ślubna? Bardzo nietypowa!

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki

Ślub modelki i prezenterki telewizyjnej oraz muzyka kapeli Zakopower odbył się zgodnie z tradycją góralską. Państwo młodzie mieli na sobie regionalne stroje, na które składały się m.in. kierpce oraz czerwone korale, które na szyi miała panna młoda. Oboje wyglądali zjawiskowo! Co więcej, również część z zaproszonych gości pojawiła się na ślubie w strojach góralskich. Dzięki temu uroczystość miała niesamowity klimat!

Zobacz na kolejnych stronach, kto bawił się weselu. Nie zabrakło gwiazd! Pokazujemy również drugą suknię ślubną Pauliny Krupińskiej!

Przeczytaj:
Były mąż Anji Rubik został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka
Ile dzieci chcą mieć Meghan i Harry? Książę się wygadał! Przebiją Kate i Williama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/08.10.2018 14:23
Hej! Poszukujemy osób chętnych do przetestowania naszego nowego plannera ślubnego online! Więcej informacji na stronie: https://brideguide.pl/ Zapraszamy! Zespół BrideGuide
/29.07.2018 11:11
No to teraz już po ślubie , po bożemu , a nie tak jak wcześniej będą mogli płodzic nowe kajzerki...
/27.07.2018 18:23
Zamazane twarze,a mail wskazuje kto to?