Paulina Krupińska o ślubie fot. ONS.pl

Paulina Krupińska i Karpiel-Bułecka - kiedy ślub?

Dzieci - tak, małżeństwo - nie? Miss Polonia zaskoczyła szczerym wyznaniem.
Edyta Liebert / 20.04.2015 11:40
Paulina Krupińska o ślubie fot. ONS.pl

Paulina Krupińska była ostatnio gościem konferencji dotyczącej soczewek kontaktowych. To była bardzo dobra okazja ku temu, aby media wypytały ją o związek z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Szczerość modelki zaskoczyła dziennikarzy.

Para spotyka się oficjalnie od prawie roku, nic więc dziwnego, że co i rusz pojawiają się doniesienia o ich potencjalnych zaręczynach i planowanym małżeństwie. Nigdy jednak te plotki nie zostały potwierdzone, ba, nawet skomentowane! Przyszedł jednak czas, aby najdłużej panująca Miss Polonia zabrała głos w sprawie. Tak też zrobiła!

Nie wiem skąd te plotki. Dostałam ostatnio parę telefonów. Telefony dostały nawet moje koleżanki, które mówiły mi: "Słuchaj Paulina, dzwonili do mnie z tej i tej gazety, albo z tego i z tego portalu i pytali się, czy Ty bierzesz ślub. Chyba byś mnie zaprosiła, nie?". Ja nie planuję w najbliższym czasie ślubu.

To chyba jedna z najbardziej stanowczych wypowiedzi dotyczących małżeństwa ze strony celebrytki. Zazwyczaj gwiazdy reagują na takie doniesienia... milczeniem. Taki też zamiar powzięła Agnieszka Popielewicz, która mimo potrzeby dementowania plotek na temat swojego związku z Grzegorzem Hyżym, zdecydowała się nie brać udziału w tej "brazylisjkiej telenoweli" i ograniczyła się do jednego komentarza.
ONS.pl

Paulina Krupińska marzy o rodzinie

Niemal 28-letnia modelka o idealnych wymiarach (86-63-91) i zachwycającej urodzie wyznała także, że rodzina jest dla niej najważniejsza i marzy o założeniu własnej. Z wykształcenia jest animatorką zabaw dla dzieci, ukończyła studia pedagogiczne, lecz te plany nie idą w parze z... zawarciem związku małżeńskiego.
Bardzo chcę mieć rodzinę i dzieci. Dla mnie rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Uważam, że nic nie da ci takiego szczęścia i parasola ochronnego.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)