Paulina Gałązka o pracy na planie „Dziewczyn z Dubaju”: „Bardzo się bałam spotkania z Dodą!”

Odtwórczyni głównej roli w „Dziewczynach z Dubaju” wyznała, jak wyglądała praca na planie z Dodą.
/ 25.08.2021 18:09

Paulina Gałązka wkrótce zaprezentuje się w głównej roli w długo wyczekiwanych „Dziewczynach z Dubaju”. Film, który opowiada historię polskich eskort finansowanych przez bogatych szejków, ma wejść na ekrany kin już niedługo. Premiera, która była przekładana już wielokrotnie, opóźniała się dotąd przez pandemię i zamknięcie kin.

Teraz Gałązka opowiedziała, jak wyglądały jej pierwsze dni współpracy z Dodą.

Paulina Gałązka bała się Dody?

Gwiazda „Dziewczyn z Dubaju” opowiedziała dziennikarce, jak zareagowała na pierwsze spotkanie z byłą wokalistką zespołu Virgin.

– Ja się bardzo bałam spotkania z Dodą. Śledziłam rozwój jej kariery przez lata, jestem jej fanką. Kiedy ją poznałam, zupełnie zapomniałam, że jestem na zdjęciach próbnych. Musiałam zrozumieć, że to się dzieje naprawdę – wyznała Gałązka.

Jak się okazało, podczas castingów, aktorka była także po nieudanej metamorfozie i zaprezentowała się w... plamach od samoopalacza, co dodatkowo ją zestresowało.

– Wysmarowałam się samoopalaczem na ten casting. Czułam, że jak to powiem, to będę trochę mniej zestresowana. Doda zaczęła opowiadać historię o swojej imprezie, kiedy poszła na opalanie natryskowe. I zrozumiałam, że chce mi dodać otuchy, że jest taką równą dziewczyną z Ciechanowa, która wspiera kobiety. Jest artystką, ma bardzo dużo empatii – opowiedziała aktorka.

Wyczekujecie już premiery filmu Dody?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Tagi: Doda