Pamiętacie Trinny, która razem z Susannah ubierała Polki? Padła ofiarą nieudanych zabiegów chirurga plastycznego

Dziś trudno ją rozpoznać i uznać za ikonę stylu.
/ 13.05.2021 14:08

Trinny Woodall i Susannah Constantine połączyły siły już w 1994 roku, kiedy rozpoczęły pisanie kolumny o modzie w brytyjskim „The Daily Telegraph”. Po 7 latach poszły o krok dalej i swoje wyczucie stylu zaczęły wykorzystywać w telewizji, a w 2011 roku zadebiutowały w Polsce. 

Ich show „Trinny i Susannah ubierają Polskę” stał się prawdziwym hitem stacji TVN Style, a Polki oszalały na ich punkcie i zgodnie uznały za guru mody. Co dziś słychać u słynnych stylistek, a zwłaszcza u Trinny Woodall? 

Jak dziś wygląda Trinny Woodall?

Prezenterka przeszła przez ostatnie 10 lat niemałą przemianę. Choć ma 57 lat, figury i genialnych stylizacji mogłaby jej pozazdrościć kobieta w każdym wieku. Woodall dalej chętnie udziela się w mediach, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 930 tys. osób. 

Nie sposób jednak zauważyć, że prezenterka chyba nieco przesadziła z wizytami u chirurga plastycznego i botoksem. Na jej twarzy nie widać nawet najmniejszej zmarszczki, a Woodall otwarcie przyznaje, że botoks wstrzykuje sobie minimum 2 razy w roku. Ważne jest jednak to, żeby czuła się dobrze w swojej skórze i podobał jej się efekt zabiegów. 

Prywatnie Trinny jest szczęśliwą żoną i matką 8-letniej córeczki. Prezenterka bardzo długo starała się o dziecko i przeszła aż 9 zabiegów in-vitro. W końcu udało się i teraz gwiazda może cieszyć się z macierzyństwa.  

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki