Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” screen Instagram

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozwodzą się. „Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa”

Uwielbiane przez Polaków małżeństwo rozpadło się tuż po Bożym Narodzeniu.
/ 29.12.2020 09:18
Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” screen Instagram

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od 2016 ma w Polsce rzeszę fanów. Ochotnicy poznają się na ślubnym kobiercu po tym, jak specjaliści dobierają ich do siebie na podstawie zgodności ich charakterów i wielu innych czynników. Po zaślubinach para wyjeżdża w podróż poślubną i zaczyna budować swoje małżeństwo. 

Niestety, to właśnie wtedy wiele par rozpada się i weryfikuje ustalenia ekspertów. Na koniec edycji decydują, czy chcą pozostać małżeństwem, czy chcą się rozwieść. Jedną z nielicznych par, która faktycznie zakochała się w sobie i stworzyła zgrany duet, byli Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Zyskali mnóstwo wielbicieli, a niedługo po ślubie para doczekała się synka Franka. 

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta rozwodzą się

Codzienne życie młodego małżeństwa można było śledzić w mediach społecznościowych, gdzie para aktywnie się udzielała. Niestety, od jakiegoś czasu na profilach Oliwii i Łukasza zrobiło się cicho. Okazuje się, że uwielbiane przez Polaków małżeństwo... rozpadło się. 

Na koncie Oliwii na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie i oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że ona i Łukasz nie są już razem.  

Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji, dotyczących naszego małżeństwa. Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza, doświadczyłam ogromnej lekcji życia - napisała

Zarówno Łukasz, jak i Oliwia, próbowali walczyć o swój związek i sięgnęli po pomoc specjalistów. Oboje nie widzą jednak szansy na dalsze wspólne życie i zdecydowali się na ostateczne rozstanie. 

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa - podsumowała Ciesiółka

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
Dawid z „Rolnik szuka żony” znowu gra na dwa fronty? Fala krytyki spłynęła na uczestnika programu
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o porodzie w trakcie pandemii. „Przynajmniej sobie odpoczęłam”
Kochanka osłoniła go własnym ciałem przed strzałami zazdrosnego męża. Tajemnica śmierci Andrzeja Zauchy