Mało osób pamięta, ale to ona jako pierwsza grała Bożenkę w „Klanie”. Jak dzisiaj wygląda Olivia Sivelli?

Dopiero po dwóch latach zastąpiła ją Agnieszka Kaczorowska.
Marta Słupska / 23.01.2018 09:49

Fani „Klanu”, myśląc o serialowej Bożence, od razu wędrują myślami do – obecnie bardzo popularnej – Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka nie była jednak pierwszą osobą, która wcieliła się w tę postać.

Agnieszka zamiast Olivii 

Nie każdy o tym wie, ale na początku serialu „Klan” przez dwa lata (1997-1999) rolę małej Bożenki odgrywała inna aktorka – Olivia Sivelli. Dziewczynka w serialu pochodziła z domu dziecka, a o jej adopcję starali się Grażynka i Rysiek Lubiczowie. Olivia grała też w tym czasie w Teatrze Telewizji, a nawet w reklamie margaryny.

Gdy po dwóch latach mała aktorka odeszła z serialu, w castingu wyłoniono jej zastępczynię, Agnieszkę Kaczorowską, której rola Bożenki przyniosła w Polsce prawdziwą sławę.

A co się obecnie dzieje z Olivią? Jak donoszą media studiowała w Liverpoolu, a obecnie najprawdopodobniej uczy się i mieszka w Londynie, pracując w pogotowiu. Próbowała swoich sił jako modelka, a na Facebooku można obejrzeć jej zdjęcia – także te z wybiegów. W naszej galerii zobaczycie część z nich. Zajrzyjcie, jeśli jesteście ciekawe, jak teraz wygląda Olivia! 

Polecamy także:
Czy tak wygląda PRAWDZIWY poród?
Kim Kardiashian zdradziła imię nowego dziecka! Szokujące?