Olga Frycz skrytykowana za czarną kreację na ślubie Mai Bohosiewicz fot. ONS

Olga Frycz skrytykowana za stylizacje na ślubie Mai Bohosiewicz. Dlaczego?

Stylizacja aktorki stała się obiektem internetowej burzy. Gwiazda zabrała głos w dyskusji!
/ 04.01.2019 12:08
Olga Frycz skrytykowana za czarną kreację na ślubie Mai Bohosiewicz fot. ONS

Olga Frycz została skrytykowana za stylizację na ślubie Mai Bohosiewicz. Aktorka na tę okazję wybrała klasyczną i ponadczasową, lecz kontrowersyjną czerń. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie i... się zaczęło!

Olga Frycz w czerni na ślubie przyjaciółki. Wybrała nieodpowiedni kolor?

W sylwestrową noc odbył się długo oczekiwany ślub aktorki Mai Bohosiewicz i jej wieloletniego partnera Tomasza Kwaśniewskiego. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło celebrytów i gwiazd. Na weselu bawili się m.in. aktorka Olga Frycz i jej partner Grzegorz Sobieszek. Pamiątkowe zdjęcie, które pojawiło się oficjalnym profilu gwiazdy, stało się obiektem gorącej dyskusji.

Powodem sporu internautów stała się stylizacja aktorki. Olga Frycz miała na sobie prosty, czarny top z krótkimi rękawkami oraz szerokie spodnie w tym samym kolorze. Wybór nie wszystkim przypadł do gustu. Jedna z internautek zarzuciła aktorce, że złamała jedną z najważniejszych zasad.

- Mnie uczono, że na wesela nie ubiera się czarnych i białych strojów
- napisała.

Autorce krytycznego komentarza natychmiast zaczęły wtórować inne kobiety, które również uznały, że czerń na ślubie jest niedopuszczalna.

- Po to są zasady społeczne, normy, czy savoir vivre, żeby tego przestrzegać. I nie pójdę na pogrzeb w żółtym kapeluszu i w bikini, no bo tak się dobrze czuję. Takie są normy i zasady, i powinno się ich przestrzegać
- skomentował ktoś inny.

Dyskusja najwyraźniej poruszyła główną zainteresowaną, bo aktorka postanowiła zabrać w niej głos.

- To źle cię uczono
- odpisała Olga Frycz prowodyrce krytyki.

Pod wpisem aktorki posypały się słowa poparcia. Co więcej, pojawiło się mnóstwo komentarzy od kobiet, które nie tylko nie uznały stylizacji Olgi Frycz za niestosowną, a wręcz... za wzór niebanalnego podejścia do kiczowatej mody weselnej.

- Taka moda ślubna to jest cudo! To nie muszą być cukierkowe sukienki i kosmiczne makijaże! Wyglądasz cudownie i z mega klasą!
- Pani Olgo, bardzo ładne zdjęcie! Wyglądacie elegancko, z klasą, na luzie. Takie wyczucie się po prostu ma.
- Ale fajnie, elegancko, prosto i bez zadęcia, bez brokatu, błyszczących lakierów itp. weselnego badziewia.To mój styl, ale będę się na panią powoływała, jak mnie jeszcze raz ktoś na jakimś weselu zapyta: A ty nie mogłaś się ubrać jak wszyscy na wesele?
- piszą fanki.

A jakie jest twoje zdania? Założyłabyś czarną kreację na wesele?

Przeczytaj:
„Nie jest rewelacyjna. Jest fatalna”. Olga Frycz dosadnie o swojej figurze po ciąży
Internautki zarzuciły ciężarnej Oldze Frycz, że jest „gruba”. Jest mistrzowska odpowiedź!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/04.02.2019 23:03
Ja zawsze chodzę na wesela w czarnych sukienkach ewentualnie w kombinezonie i jeszcze nikt mi nie zarzucił, że czerń jest niestosowna. Zresztą ja mam ubrania tylko w tym kolorze, więc nie wyobrażam sobie kupowania różowej kiecki tylko i wyłącznie dlatego, że jakichś pieniaczy będzie to raziło, normalna Para Młoda ma to w nosie, kto ma co na sobie... Poza tym wiele kobiet wybiera czarne sukienki na takie okazje. Czerń jest elegancka i klasyczna i tyle.
/04.02.2019 13:40
oj ludzie... zasady społeczne:) dobre sobie w dobie wolności seksualnej, gender komuś czarna kiecka na wesele łamie zasady czy lepiej normy społeczne bez jaj :) mi się podoba, na moim weselu też były czarne sukienki i jakoś nie miałam spazm z tego powodu. Z kolei na weselu znajomej dziewczyna była w białych jeansach i koszuli w kwiaty.... nie ma się co spinać. a jak na pogrzeb pójdzie w białym to jej sprawa zmarłemu i tak wszystko jedno.
/21.01.2019 06:28
a na pogrzeb pójdzie na biało ubrana...