Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się fot. ONS.pl

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek postanowili się rozstać

Po 3,5 roku wspólnego życia Olga rycz i Grzegorz Sobieszek postanowili się rozstać. Aktorka wydała oświadczenie na Instagramie.
Urszula Wilczkowska / 10.09.2019 11:05
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się fot. ONS.pl

Olga Frycz opublikowała na swoim Instagramie smutną wiadomość. Razem ze swoim partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem, podjęli decyzję o rozstaniu. Jak sama pisze, nie rozstali się z dnia na dzień, a wielokrotnie podejmowali próby ratowania swojego związku. Para ma ze sobą roczną córeczkę, Helenę.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Co sprawiło, że para podjęła taką decyzję? Aktorka jasno podkreśliła, że powodem ich rozstania nie była żadna osoba trzecia. Ze względu na dobro córki postanowili się rozstać w porozumieniu i zgodzie, a przede wszystkim – z szacunkiem do siebie nawzajem.

Olga Frycz opublikowała wpis pod ich wspólnymi zdjęciami z wakacji – widać więc, że chociaż ta decyzja nie była z pewnością łatwa dla żadnego z nich, podjęli ją w spokoju i zrobią wszystko, by wychowywać córkę jak najlepiej.

Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie
– pisze Olga Frycz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat,mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax 👨‍👩‍👧

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Wiele osób może się zastanawiać, po co publikować tak osobiste wyznanie w mediach społecznościowych. Olga Frycz tłumaczy, że wie, jak funkcjonują plotki, więc by uciąć je na samym początku postanowiła od razu wyjaśnić sytuację.

Olga Frycz od kiedy została matką chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, jak naprawdę wygląda życie młodej mamy. Kobiety pokochały ją przede wszystkim za jej naturalność. Z Grzegorzem Sobieszkiem związali się w 2016 roku, a dwa lata później na świat przyszła ich córka, Helena.

Zobacz też:
Ewa Chodakowska na bal TVN założyła tę samą sukienkę, co 3 lata temu. Miała dobry powód!
Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini, a my nie możemy wyjść z podziwu! Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?