Ola Żebrowska nie boi się kontrowersji. Zebraliśmy jej najodważniejsze zdjęcia i nagrania

Gwiazda ma stanowcze i często dość skrajne opinie, które wielu mogą zajść za skórę.
/ 30.05.2021 21:04

Ola Żebrowska od lat aktywnie udziela się zarówno w show biznesie, jak i w mediach społecznościowych. Żona Michała Żebrowskiego nie stroni od wyrażania odważnych opinii i przełamywania tabu. Dzięki temu zyskała nie tylko rozgłos, ale też szacunek swoich fanów. 

Jakie kontrowersyjne zdarzenia w jej wydaniu odbiły się w kraju najgłośniejszym echem? Oto nasze zestawienie: 

Ola Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek 

Podczas ostatniej ciąży gwiazda pokazała zdjęcie z nagim i dość dużym ciążowym brzuszkiem. Nie miała tam makijażu i przyjęła bardzo swobodną pozę. Dzięki temu fanki pochwaliły ją za naturalność i brak manipulacji graficznej przy fotkach. 

Ola Żebrowska pokazała karmienie piersią

Druga z kontrowersji również ma związek z macierzyństwem. Ola Żebrowska po porodzie pokazała zdjęcie, na którym karmi synka piersią i jednocześnie je kawałek pizzy. Z nieuczesanymi włosami i podkrążonymi oczami pokazała, jak naprawdę wyglądają uroki życia w połogu. 

Ola Żebrowska pokazała figurę po porodzie

Gwiazda poruszyła też kwestię presji, jaką narzuca się kobietom po urodzeniu dziecka. Oczekuje się od nich, że jak najszybciej wrócą do formy i stracą ciążowy brzuszek i boczki. Żebrowska pokazała odważną fotografię i podkreśliła, że powrót do dawnej figury to coś, na co potrzeba czasu. A nawet jeśli się to nie uda w 100 procentach, to też nic złego. 

Ola Żebrowska pokazała, jak zakłada bieliznę

„Może jeszcze pokaż, jak zakładasz majtki” -  napisał Żebrowskiej jeden z fanów. W odpowiedzi na zaczepkę, gwiazda nie pozostała dłużna i nagrała krótki filmik, na którym faktycznie pokazuje, jak zakłada bieliznę. Zamknęła usta hejterom. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki