Justyna Żyła fot. ONS.pl

Nowy pomysł na biznes Justyny Żyły. Chce otworzyć pensjonat!

Czy jej pasje kulinarne wystarczą, żeby spełnić marzenia? A ma ich sporo! Chce między innymi otworzyć pensjonat.
/ 14.09.2018 11:39
Justyna Żyła fot. ONS.pl

Justyna Żyła chce dobrze wykorzystać swoje pięć minut. Kiedy po rozstaniu z mężem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą - media zaczęły zwracać na nią uwagę, założyła na YouTubie program kulinarny „UwaŻyła – Justyna Gotuje!”. Jednak już wiadomo, że to dla niej mało. Jakie ma plany?

Justyna Żyła ma swoje 5 minut! Wystąpi w hitowym show telewizyjnym?

Kulinarne podboje Justyny Żyły

Choć jej kanał na YouTubie dopiero raczkuje, Justyna kuje żelazo, póki gorące. Myśli o założeniu bloga. Mało tego – marzy jej się telewizja! Podobno dostała propozycję z Polsatu (którego kulinarną gwiazdą jest Ewa Wachowicz).
„Czy będę konkurencją dla pani Ewy Wachowicz? Jestem fanką kuchni pani Ewy, oglądam jej programy, jest mistrzynią w tym, co robi. O konkurowaniu nie myślę. Ale jeśli oferta padnie, na pewno ją rozważę” – powiedziała Justyna w rozmowie z magazynem „Świat i Ludzie”.


Justyna Żyła w swoim programie kulinarnym na YouTubie.

Jakie jeszcze ma marzenia? „Blog i kanał to dopiero początek mojej kulinarnej przygody, w planach mam jeszcze wydanie książki, a w przyszłości chciałabym otworzyć pensjonat, w którym będę serwować swoje potrawy i desery” – zapowiedziała w Party.pl.

Justyna Żyła na językach

Nazwisko Justyny Żyły zaczęło pojawiać się w mediach za sprawą jej głośnego rozstania z mężem, znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Justyna robiła wiele, żeby o niej pisano. Zdawała spektakularne relacje z każdego etapu rozstania z mężem, wzięła udział w sesji zdjęciowej w magazynie „Playboy”.
Ostatnio jednak swoją uwagę kieruje na kulinarne działania i plany. Myślicie, że czeka ją kariera w gastro-biznesie?

Więcej newsów:Olga Bołądź i Sebastian Fabijański już nie są razem. Dlaczego się rozstali?Kinga Rusin ostro zaatakowała Małgorzatę Rozenek. „Nie pozwolę, żeby wypindrzona lala przekreślała ideały, o które walczę od lat!”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)