Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk screen Instagram

Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk. Jest podobna do Anny Przybylskiej?

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka powoli staje się gwiazdą mediów społecznościowych. Internauci widzą w niej uderzające podobieństwo do matki.
Marta Kosakowska / 28.05.2019 12:47
Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk screen Instagram

Oliwia Bieniuk zamieściła na Instagramie swojej najnowsze zdjęcia. 16-latka cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników portalu. Jej profil obserwuje już ponad 90 tysięcy osób. Nowe fotki wzbudziły niemałe emocje.

Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy!

Oliwia Bieniuk jest najstarszym z dziećmi Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczynka jest jeszcze uczennicą, lecz już zaistniała w show-biznesie m.in. za sprawą udziału w kampaniach reklamowych odzieży i sieci telefonów komórkowych.

Nastolatka jest aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym zamieszcza migawki ze swojego życia. Na jej profilu pojawiły się nowe fotki, które zwracają uwagę nie tylko na fotogeniczność Oliwii, ale również jej podobieństwo do Anny Przybylskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

Internauci natychmiast zauważyli, że Oliwia z wiekiem staje się coraz bardziej podobna do mamy.

Cała mama!
- piszą.

Dzieci polskich gwiazd - co je czeka w przyszłości?

Oliwia Bieniuk jest jedną z najbardziej interesujących nastolatek w branży rozrywkowej. Dziewczynka doskonale czuje się przed obiektywem i kamerą. Wielu wróży jej karierę w modelingu, a może nawet w filmie. Ponoć Oliwka odziedziczyła talent aktorski po swojej mamie. Na razie nastolatka jest gwiazdą Instagrama. Jej nowe zdjęcia polubiło niemal 17 tysięcy osób!

Przeczytaj:
Niepublikowane zdjęcia Oliwii Bieniuk z Anną Przybylską
Najnowsze zdjęcia Jarosława Bieniuka z dziećmi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.08.2019 21:15
Dziewczynka podobna jest do taty, moim zdaniem. Po co ten szum wokół nastolatki, czemu ma służyć? Na miejscu rodzica bardziej panowałabym nad tym...