Kim jest nowa Miss Mundialu 2018? Sprawdziłyśmy

Podczas meczu Polska-Litwa wiele aparatów i kamer zwróconych było właśnie na nią. Karolina Emus to dziewczyna, którą od razu zaczęto porównywać do Natalii Siwiec. Kim jest Miss Mundialu 2018?
Magdalena Bury / 7 miesięcy temu
Karolina Emus - nowa Miss Mundialu 2018 fot. ONS.pl

Długie rzęsy, opalenizna i ogromne usta - tak w kilku słowach można ją opisać. Czy nowa miss stadionów piłkarskich zrobi karierę na miarę Natalii Siwiec?

Seksowna miss stadionów

Karolina Emus pojawiła się na PGE Narodowym w kusych, dżinsowych szortach, koszulce pokazującym wyrzeźbiony brzuch oraz w popularnym obecnie wianku w barwach narodowych. Inni kibice od razu zauważyli uderzające podobieństwo do Natalii Siwiec.

Na pewno pamiętacie jej zdjęcia ze stadionu z 2012 roku. Obie dziewczyny są seksowne i… wyglądają jak siostry!

Co robiły, zanim wyszły za mąż za piłkarzy? Poznaj polskie WAG's

Miss Mundialu 2018

Kim jest Karolina Emus? To 28-letnia dziewczyna, która w 2007 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Pochodzi z Poznania. Kiedyś spotykała się nawet z jednym z piłkarzy Lecha Poznań. Ale nie dostała się do grona najbardziej znanych polskich WAG's.

 

Karolina skończyła politologię ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media. Teraz mieszka i pracuje w Warszawie. Jest modelką, fotomodelką oraz instruktorką fitness. Mogliśmy ją zobaczyć też na kilku imprezach, np. tej organizowanej przez Magnum. W rozmowie z mediami powiedziała, że „ma lekkie parcie” i „uwielbia błyszczeć”. Jak widać, jest w tym dobra.

Emus ma zamiar pojawić się w Rosji, gdzie będzie kibicować polskiej drużynie. Czy zrobi większą karierę niż Natalia Siwiec?

Przeczytaj również: Siwiec zamknęła usta niedowiarkom jednym zdjęciem. Udowodniła, że naprawdę urodziła Mię?

Jak mieszka Natalia Siwiec? Każda z nas może jej pozazdrościć...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)