Nowa czołówka „M jak miłość” już po wakacjach! Kto zaśpiewa tytułową piosenkę?

Nowy sezon popularnej telenoweli TVP będzie rozpoczynał się zupełnie nową czołówką. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, piosenkę przewodnią wykona... Barbara Kurdej-Szatan.
/ 4 miesiące temu
Nowa czołówka „M jak miłość” już po wakacjach! Kto zaśpiewa tytułową piosenkę? fot. Screen Instagram/katarzynacichopek

To już pewne! Serial „M jak miłość” będzie miał nową czołówkę. Pojawi się ona wraz ze startem nowych odcinków serialu, które zapowiedziane są na wrzesień. Widzowie już nie mogą się doczekać. A w internecie aż huczy od pytań, kto nagra nową piosenkę do telenoweli?

Nowa czołówka  „M jak miłość”

Producenci zdecydowali się na odświeżenie czołówki z dwóch powodów. Po pierwsze obecny spot jest niż przestarzały. Towarzyszy widzom od 9 lat. Po drugie, pojawiają się w nim postacie, które już nie występują w serialu. Wśród nich nieodżałowany Witold Pyrkosz oraz Andrzej Młynarczyk, który zrezygnował z pracy w telenoweli. Prace nad piosenką i wideo już trwają.

To prawda serial "M jak miłość" po wakacjach będzie miał nową czołówkę. Nagrania odbędą się w czerwcu i potrwają dwa dni
- potwierdziła Karolina Baranowska z MTL Maxfilm w rozmowie z „Super serialami”.

Ola z „Klanu” wyszła za mąż! Jej suknia ślubna robi furorę w internecie

Po pojawieniu się w mediach tej informacji, fani natychmiast zaczęli dopytywać, kto zastąpi Beatę Kozidrak i jej utwór „Nie pytaj o miłość”. Jedna z plotek mówi, że tytułową piosenką zaśpiewa Barbara Kurdej-Szatan, wcielająca się w postać Joasi. Produkcja jednak na razie nie potwierdza tych doniesień. Choć wiadomo już, że aktorka faktycznie zaśpiewa pewien utwór muzyczny w jednym z nowych odcinków telenoweli.

Asia Chodakowska z myślą o zmarłym mężu Tomku zaśpiewa w bistro nostalgiczną piosenkę. Niezwykle wzruszający utwór, specjalnie do „M jak miłość” i pod możliwości wokalne Basi Kurdej-Szatan, skomponował Robert Janson (autor takich hitów, jak „Małe szczęścia”, „Zanim zrozumiesz”, „Orła cień”)
- zdradziła Baranowska.

Odpowiedź na pytanie, czy to będzie właśnie ta piosenka, poznamy dopiero po wakacjach. Zanim to nastąpi przypominamy obecną czołówkę „M jak miłość” w wykonaniu Beaty Kozidrak.

Nie sposób nie wspomnieć również poprzedniej piosenki, której autorem jest Wojciech Gąsowski. Która podobała Wam się bardziej?

Przeczytaj:
Rewolucja w życiu Doroty z serialu „Przyjaciółki”! Co jeszcze w 12. sezonie?
Gołe Godlewskie w klipie na mundial. „Wstyd i hańba” - komentują internauci. Takiej promocji Polski nie chcemy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)