Nieznane fakty z życia Ani Przybylskiej - ciekawostki z książki

To ona miała być TVN-owską Perfekcyjną Panią Domu! Poznajcie inne ciekawostki o Ani...
/ 24.09.2017 14:38

Zbliża się trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej, a lada dzień do sprzedaży trafi książka biograficzna, ujawniająca nieznane fakty z życia uwielbianej przez setki fanów aktorki. Z publikacji wyłania się obraz Ani, jaką dobrze znaliśmy - chyba wszyscy wyobrażali ją sobie jako ciepłą, pełną energii i dobrą osobę. We wspomnieniach bliskich zachował się obraz zwykłej dziewczyny, która miała w sobie naturalny talent aktorski, ale nigdy nie zapomniała o najważniejszych wartościach w życiu.

Chociaż osobowość Ani, wyłaniająca się z kart książki, nie zaskakuje, to i tak odnalazłyśmy w publikacji sporo interesujących fragmentów. W naszej galerii znajdziecie najciekawsze z nich.

Anna Przybylska jako Perfekcyjna Pani Domu?

Niewiele osób wie, ale pierwotnie to Anna Przybylska miała od TVN-u propozycję, aby stać się prowadzącą "Perfekcyjnej Pani Domu". Odrzuciła jednak tę propozycję, a wtedy posadę otrzymała Małgorzata Rozenek. Bliscy Ani żartowali jednak, że taka funkcja idealnie pasowałaby do Przybylskiej - uwielbiała porządek. Aktorka odmówiła ze względu na kiepski stan zdrowia. Chociaż nie zdiagnozowano u niej wtedy nowotworu, ona już wtedy czuła się źle.

Anna Przybylska w sesji z dziećmi

Redakcja poleca

REKLAMA