Nie żyje mąż Celine Dion, zmarł Rene Angelil fot. ONS.pl

Nie żyje mąż Celine Dion

Miał 73 lata.
Edyta Liebert / 15.01.2016 09:49
Nie żyje mąż Celine Dion, zmarł Rene Angelil fot. ONS.pl

Celine Dion kilka lat temu zawiesiła karierę dla swojego męża, kanadyjskiego menadżera. To on odkrył ją, kiedy ta miała 12 lat, a następnie poprowadził jej karierę. Potem wzięli ślub... Mąż Celine Dion zmarł po wieloletniej walce z rakiem.

W 1994 roku Dion i Angelil wzięli ślub w bazylice Notre Dame w Montrealu. Celine Dion ze związku z Rene Anglelil ma 3 synów: 14-letniego Rene-Charlesa oraz bliźniaki Nelsona i Eddy'ego. Rene Angelil od wielu lat walczył z nowotworem, którego zdiagnozowano u niego w 1999 roku.  

Na początku 2015 r. w programie "Good Morning America" piosenkarka wyznała, że Angélil był karmiony 3 razy dziennie z pomocą specjalnej tuby i nie był w stanie samodzielnie przełykać. Pomagała mu ona i profesjonalna opieka medyczna, a Dion nie mogła powstrzymać łez, gdy zwierzała się dziennikarce.

Pragnę poświęcić każdy gram mojej siły i energii na walkę o zdrowie męża. I aby tego dokonać, muszę poświęcić ten czas jemu i naszym dzieciom.

 

Prayers and love for Celine and her family. We love you Rene. #celinediontribute #celinedion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Céline Dion (@celinediontribute)

Rene Angelil nie żyje

Menadżer osierocił 6 dzieci i 7 wnucząt. Zmarł w Las Vegas, w otoczeniu najbliższych. Informacje o pogrzebie będą podane na dniach.

Więcej: