natalia siwiec w ciąży fot. ONS.pl

Natalia Siwiec wybrała imię dla dziecka - czy płeć jest znana

Natalia Siwiec urodzi swoje pierwsze dziecko już jesienią. Jakie imię będzie nosić jej pociecha?
/ 07.06.2017 13:51
natalia siwiec w ciąży fot. ONS.pl

Wiadomość o ciąży Natalii Siwiec zaelektryzowała wszystkich - jak to możliwe, że nikt nie dopatrzył się wcześniej, że pod luźnymi strojami gwiazda ukrywa ciążowy brzuszek? Pojawienie się celebrytki na imprezie w kreacji, która nie pozostawiała złudzeń i ukazała charakterystyczne krągłości, było szokiem dla fanów i mediów. Natalia Siwiec urodzi swoje pierwsze dziecko już jesienią. Jak do tej pory, zarówno ona jak i jej mąż, Mariusz Raduszewski, konsekwentnie odmawiają wszelkich oficjalnych komentarzy. Udało się potwierdzić tylko, że to już szósty miesiąc ciąży!

fot. ONS.pl

Znajomi pary nie są jednak równie dyskretni, jak przyszli rodzice.

Jedna z koleżanek Natalii zdradziła "Faktowi", jaka jest płeć dziecka, a nawet... imię. Jak się okazuje, celebrytka powita na świecie córeczkę. Oboje z mężem jak na razie są zgodni, że powinna ona nosić imię Helena. Para kompletuje również wyprawkę.

- Mają już śpioszki i zabawki. Kupowanie dziecięcych akcesoriów sprawia Natalii sporo frajdy - ujawnia znajoma Siwiec w "Fakcie".

Sami zainteresowani tajemniczo milczą. Pojawiają się liczne głosy, że od kiedy gwiazda dowiedziała się o ciąży, postanowiła odsunąć karierę w show-biznesie na dalszy plan i skupić się na przygotowaniach do macierzyństwa.

Tymczasem... nie obywa się też bez hejtu.

Kilka dni po pokazaniu na imprezie ciążowego brzuszka, Natalia Siwiec wrzuciła na swój Instagram fotkę na rowerze. I to wystarczyło, aby rozpętać burzę!

Natalia Siwiec jest w ciąży

 

Sezon rowerowy czas zacząć 💥🚴🏼‍♀️😍 #scoopper #scoopperpl #skuper #rowerelektryczny #najlepszy #swag 😎

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)

- Hm mnie ginekolog odradziła rower w 1i 2 trymestrze z powodu wstrząsów, których można doznać np. krawężnik, dziury itp. W związku z tym, że ciążą była dla mnie priorytetem największym z możliwych, w tamtym czasie, odstawilam rower na rzecz spokojnych spacerów. Dla mnie to był wyjątkowy czas kiedy to rezygnuję ze wszystkiego co dotychczas robiłam, a prowadzilam aktywny tryb życia, bo był ważny o ile nie najważniejszy na tamten czas powód- wymarzona coreczka.

- Uwazaj na brzuszek ❤

- Mi polozna surowo zabronila w ciazy roweru bo miednica pracuje i slyszalam historie z piereszej rekk sorry nie chcialam zeby zabrzmialo jak kolejny hejt.

Równie aktywnie na profilu udzielali się obrońcy Siwiec, którzy przypominali że ciąża to nie choroba i jazda na rowerze jest wyłącznie prywatną sprawą Natalii. Jedno jest pewne - stan błogosławiony gwiazdy wzbudza coraz większe emocje!

Czytaj więcej o ciążach gwiazd