Natalia Klimas fot. ONS.pl

Natalia Klimas pokazała córkę na Instagramie. Wyglądają przesłodko

Macierzyństwo zdecydowanie służy Natalii Klimas! Na pierwszym zdjęciu z córką, które opublikowała, wygląda na bardzo szczęśliwą. Czy nie jest przesłodkie?
Urszula Wilczkowska / 12.08.2019 14:02
Natalia Klimas fot. ONS.pl

Błyszczące oczy i promienny uśmiech - tak Natalia Klimas wygląda na pierwszym zdjęciu z nowo narodzoną córeczką. Ten post całkowicie skradł nasze serca - i to nie tylko ze względu na cudowne foto!

Natalia Klimas urodziła córkę

Nie tak dawno aktorka wstawiła zdjęcie z hucznego baby shower, na którym bawiła się razem z między innymi Karoliną Ferenstein-Kraśko oraz Olgą Kwiecińską, a teraz pokazała się z nowo narodzoną córeczką Zuzanną. Wygląda na nim przepięknie i trzeba przyznać, że bycie mamą wyjątkowo jej służy!

Natalia Klimas podzieliła się wiadomością o ciąży w drugiej połowie marca tego roku i od tamtej pory chętnie pokazywała na Instagramie swój ciążowy brzuszek. Dzieliła się też tym, jak naprawdę wygląda życie przyszłej mamy - które często nie jest usłane różami - co zawsze spotykało się z ciepłą (i z pewnością pełną wdzięczności) reakcją jej fanek.

Zuzia urodziła się "cała i zdrowa". Natalia Klimas w ciepłym, emocjonalnym wpisie podzieliła się wagą i wzrostem córeczki, a także podziękowała serdecznie całemu personelowi szpitala, dzięki któremu podczas porodu czuła się bezpieczna i otoczona opieką. Życzymy dużo zdrowia i szczęścia zarówno Zuzi, jak i jej świeżo upieczonej mamie!

Zobacz też:
Wózek Anny Lewandowskiej jest jednym z piękniejszych, jakie widziałyśmy!
Joanna Krupa zdradziła termin porodu. Kiedy zostanie mamą?