Natalia Klimas jest w ciąży fot. ONS.pl

Natalia Klimas jest w pierwszej ciąży - który to miesiąc? Jak płeć dziecka?

Aktorka i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka! Gwiazda pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka.
Marta Kosakowska / 21.03.2019 09:55
Natalia Klimas jest w ciąży fot. ONS.pl

Baby boom w show-biznesie! Już wkrótce na świecie pojawi się kolejne dziecko znanej pary. Natalia Klimas ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka, znana z m.in. z filmu „Bogowie”, poinformowała o nadchodzącym powiększeniu rodziny na Instagramie. Zdradziła termin porodu i płeć dziecka?

Natalia Klimas zostanie mamą - urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Natalia Klimas należy do grona gwiazd, które starają się chronić swoją prywatność. Córka projektantki Joanny Klimas rzadko dzieli się z mediami szczegółami na temat swojego życia rodzinnego. Jednak tym razem zrobiła wyjątek.

- Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno. #babyontheway
- napisała na Instagramie.

Przyszła mama nie zdradziła płci dziecka. Nie wiadomo również, który to miesiąc ciąży. Pewnym jest natomiast, że Natalia Klimas promienieje szczęściem!

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Na zdjęciu, które aktorka zamieściła na Instagramie, widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Pod wpisem natychmiast posypały się gratulacje oraz życzenia zdrowia dla przyszłej mamy i maluszka.

Mężem Natalii Klimas jest przedsiębiorca Mikołaj Bober. Para pobrała się w 2018 roku w czasie prywatnej uroczystości z dala od fleszy fotoreporterów. Gratulacje dla przyszłych rodziców!

Przeczytaj:
Ewa Farna jest w ciąży - jak wygląda przyszła mama?
Izabela Janachowska zostanie mamą! Pokazała zdjęcie brzuszka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)