Najnowsze zdjęcia Meghan Markle. Ale brzuszek! [GALERIA]

Na najnowszych zdjęciach księżnej Meghan widać, w jak zaawansowanej jest ciąży. I służy jej to! Sama zobacz.
/ 22.01.2019 13:51

Od kiedy ogłoszono, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka, to temat numer jeden w zagranicznych mediach. Wszyscy czekają, aż będzie znana płeć dziecka. Niedawno Meghan Markle przyznała, że to jej szósty miesiąc ciąży. To oznacza, że termin porodu wypadnie na kwiecień.

Jak czuje się księżna Meghan w ciąży?

Chociaż Meghan Markle ma już całkiem pokaźnych rozmiarów brzuch ( końcu do rozwiązania zostały niecałe trzy miesiące), nie oszczędza się jakoś wyjątkowo. Media brytyjskie donoszą, że księżna nadal pełni swoje codzienne obowiązki w pałacu u boku Harry’ego.

Ostatnio Meghan razem z księciem Harrym wybrali się do Royal Albert Hall na pokaz „Cirque du Soleil”. Meghan założyła obłędną cekinową suknię do kostek z rozcięciem, eksponującą ciążowy brzuszek. Wyglądała pięknie!

Najlepsze buty w najlepszych cenach? Znajdziesz je na stronie Eobuwie kupony rabatowe

Zobacz w galerii najnowsze zdjęcia Meghan Markle!

To też może cię zainteresować:Meghan Markle doczekała się przezwiska wśród obsługi Pałacu. Nie jest miłe…

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/28.02.2019 07:03
Jezeli Meghan Markle zalicza sie do pieknych to ja niemam pojecia kto jeszcze by do tej grupy mogl nalezec, chyba moze FrauMerkel hihihi , janiewiem co ludzie w tej Meghan widza, dlamnie to jest Jakis mieszaniec, nito biala nito Muzin nito latino, jakas taka nieudana i do tego ten usmiech jak u malpki kapucynki (przepraszam wszystkie malpki) To jes ale moje zdanie , innym sie moze podobac MI NIE