Ciężarna Megan Fox z dziećmi i mężem Brianem Austin Greenem fot. ONS.pl

Najnowsze zdjęcia Megan Fox w ciąży

Piękna jak zawsze!
Edyta Liebert / 11.07.2016 11:22
Ciężarna Megan Fox z dziećmi i mężem Brianem Austin Greenem fot. ONS.pl

Kiedy w 2015 roku Megan Fox i Brian Austin Green ogłosili, że się rozwodzą, wielu fanów i komentatorów show-biznesu były zdumionych. Większym jednak zaskoczeniem była ciążą Megan Fox! Spekulowano, kto jest ojcem dziecka, jednak ostatecznie pozostano przy wersji, że małżonkowie najwyraźniej mieli problemy, ale nie w sypialni...

Fox jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, a za Brianem Austinem Greenem ustawiały się kolejki zafascynowanych nim fanek. 30-letnia modelka i aktorka oraz 43-letni gwiazdor, znany głównie z roli w kultowym serialu "Beverly Hills 90210", stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku po 6 latach związku. Wszyscy sądzili, że kariera nie przeszkodzi im w budowaniu rodzinnych więzi, bo para uchodziła za wzorcową. Teraz spodziewają się 3. dziecka! Paparazzi przyłapało ich na wspólnym rodzinnym spacerze. Czy ten związek da się jeszcze uratować?

ONS.pl

Małgorzata Socha jest w drugiej ciąży

Megan Fox i Brain Austin Green będą jeszcze razem?

Fox i Austin wychowują razem 2 dzieci, 4-letniego Noaha i 2,5-rocznego Bodhiego. Są ze sobą od ponad 11 lat. Ciężarna fox niebawem urodzi, jednak nie wiadomo, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Wiemy jednak, że ciąża była dla Fox dużym zaskoczeniem. Aktorka stawiała na karierę, chciała dalej grać w filmach. Podobno to stanowiło kość niezgody między małżonkami.

ONS.pl

Widzowie znają Megan Fox z kinowych hitów: "Transformers", "Wojownicze Żółwie Ninja", "40 lat minęło". Jej kariera nabierała rozpędu, a Briana... niezupełnie. Ze względu na wdzięki Megan i jej talent, aktor zawsze był w jej cieniu.

ONS.pl

Jeszcze rok temu magazyn Us Weekly donosił, że aktorska para praktycznie nie spędza już czasu razem i dzieli się opieką nad dziećmi. Jak widać, ciąża nr 3 bardzo ich do siebie zbliżyła.

Więcej o gwiazdach:

Zobacz, kto urodzi w tym roku