Na co Anna Lewandowska wydaje pieniądze? Zdradziła szczegóły

Na co Anna Lewandowska najchętniej wydaje pieniądze i w co najczęściej inwestuje? Odpowiedź może cię zaskoczyć.
Urszula Wilczkowska / 13.08.2019 12:58

Wydawać by się mogło, że wszystkie gwiazdy lubią wystawne życie i pławienie się w luksusach. Jak się jednak okazuje, Lewandowscy od zbędnych zakupów zdecydowanie wolą inwestować swoje pieniądze. W jaki sposób?

Na co Anna Lewandowska wydaje pieniądze?

Trenerka zdradziła, że przede wszystkim inwestuje w siebie! Chętnie doszkala się na treningach i konferencjach fitness na całym świecie. Lewandowscy dużo inwestują też w nieruchomości.

Anna Lewandowska przyznaje, że jak każda kobieta lubi czasem kupić sobie coś ładnego. Wiemy już o jej skłonności do pięknych dziecięcych wózków i eleganckich dodatków. Jednak zapytana o to, ile par butów ma w swojej szafie, odpowiedziała, że... z pewnością mniej niż Robert!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Sama przyznaje, że ludzie często dziwią się, gdy pyta w sklepie o ceny. Mówi, że zawsze zwraca na nie uwagę - zna wartość pieniądza, ponieważ w przeszłości jej rodzina miała bardzo trudną sytuację finansową. Ciągle pamięta czasy, gdy nie starczało im nawet na podstawowe potrzeby.

Obecnie Anna Lewandowska prowadzi kilka prężnie rozwijających się biznesów. Oprócz firmy skupiającej się na fitnessie i zdrowiu, trenerka prowadzi też sklepy z ubraniami i dodatkami dla dzieci i zdrową żywnością. Niedługo wystartuje również jej nowy projekt, który póki co nadaj owiany jest tajemnicą.

Zobacz też:
Sposoby na cellulit Anny Lewandowskiej? Są banalne i bardzo tanie!
Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Jest podobna do mamy?