Modele i modelki o nietypowej urodzie robią furorę w świecie mody [GALERIA]

Urodowe standardy pora odesłać do lamusa! Dziś branżę mody podbijają modele i modelki o oryginalnej urodzie. Bardzo podoba nam się ten trend!
Marta Kosakowska / 14.08.2018 12:34

Jeszcze parę lat temu nie mieliby szans na karierę w świecie mody. Powód? Mankamenty urody: bielactwo, albinizm, duży nos, piegi pokrywające całą twarz lub zbyt duża waga. Na szczęście ujednolicony kanon piękna przemija. Obecnie na wybiegach można zrobić dużą różnorodność. I jest na co popatrzeć!

Piękno to różnorodność!

Odmienność jest w cenie! Światowej sławy projektanci mody coraz chętnie zatrudniają na pokazach i sesjach zdjęciowych modeli i modelki o oryginalnej urodzie. Nie boją się pokazywać swoich ubrań na osobach, które odbierają od powszechnie przyjętego wyobrażenia piękna.

Najpierw były modelki plus size i modele z bielactwem lub albinizmem. To oni przetarli szlaki dla kolejnych osób! Dziś modelka może mieć krzaczaste brwi, duży nos czy nietypowe przebarwienia na twarzy. Zobacz na kolejnych stronach przykłady - naszym zdaniem - niezaprzeczalnego piękna, które wymyka się normie!

Źródło: brightside.me

Przeczytaj:
Wystający brzuch, wałeczki, rozstępy. Tak naprawdę wygląda ciało po ciąży!
Matka odtworzyła na swojej twarzy znamię, jakie ma jej syn. Z jakimi reakcjami się spotkała?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/23.09.2019 16:31
Naprawdę depilacja brwii to taki wysilek i choroba bez żartów