Mikołaj Roznerski zostanie ojcem? fot. ONS.pl

Mikołaj Roznerski po raz drugi zostanie ojcem? Aktor opublikował zdjęcie z USG!

Aktor zaskoczył swoich fanów i na swoim instagramowym profilu pokazał zdjęcie z badania USG. „Gratulacje! Dużo zdrówka dla przyszłej mamy" piszą fanki.
Małgorzata Machnicka / 12.09.2020 09:00
Mikołaj Roznerski zostanie ojcem? fot. ONS.pl

Mikołaj Roznerski, aktor uwielbiany przede wszystkim za rolę w serialu „M jak Miłość" zamieścił na swoim Instagramie selfie, na którym pozuje ze zdjęciem z badania USG. Pod fotką dodał tajemniczy komentarz:

#takasytuacja... - napisał Mikołaj Roznerski.

Mikołaj Roznerski zostanie ojcem?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem od 2018 roku. Para planowała już ślub, ale przez pandemię koronawirusa zdecydowali się przełożyć ten wielki dzień (Roznerski i Kalska chcieliby się pobrać w Wenecji, bo tam aktor oświadczył się swojej ukochanej).

Pod ostatnich zdjęciem na Instagramie, na którym aktor pozuje ze zdjęciem z USG, pojawiło się całe mnóstwo komentarzy i ciepłych słów, głównie od fanek, które gratulują przyszłym rodzicom. 

Gratulacje, dużo zdrowia dla Pani Ady!

Gratulacje! Dużo zdrówka dla przyszłej mamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#takasytuacja ...

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Okazuje się jednak, że niewielu fanów zauważyło, że na zdjęciu jest oznaczony jeden z filmów, w którym gra Roznerski - „8 rzeczy", który ma być kontynuacją „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Najbardziej prawdopodobne jest, że to właśnie filmowe dziecko.

Polecam sprawdzić oznaczenie do zdjęcia. To filmowe bobo! - skomentowała fanka.

Uwielbiam ,,7 rzeczy..." to od tego filmu właśnie zaczęłam być Twoją fanką. Wtedy zachwyciła mnie w Tobie ta Twoja naturalność, otwartość i urok osobisty. Tym bardziej cieszę się, że powstanie wreszcie ,, 8 rzeczy..." Powodzenia w pracy na planie. PS na kiedy przewidujecie premierę? - napisała jedna z fanek.

Warto również zauważyć, że dziecko widoczne na zdjęciu USG ma na pewno więcej niż 3-4 miesiące, a Adriana Kalska, która występowała ostatnio na festiwalu w Opolu, nie miała ciążowego brzuszka. 

Przypomnijmy, że aktor ma już 9-letniego syna Antoniego, ze związku z Martą Juras.

roznerski z partnerką
fot. ONS.pl

Więcej najświeższych informacji o gwiazdach:
Tomasz Komenda oświadczył się partnerce!
To ona dostała Złoty Bilet w Top Model!