Michael Buble fot. ONS.pl

Michael Buble trwa w postanowieniu - nie zaśpiewa, póki jego syn nie wyzdrowieje

Zbliżają się Święta, wielu fanów słucha jego płyt. Artysta jak zapowiedział, tak czyni - nie ma wróci na scenę, póki syn Noah nie wyzdrowieje.
Edyta Liebert / 07.12.2016 11:44
Michael Buble fot. ONS.pl

Najbardziej rozpoznawalny głos bożonarodzeniowych hitów, najczęściej zapraszany do świątecznych programów muzycznych, Michael Buble, prawdopodobnie nie uświetni Bożego Narodzenia występem na żywo.  Trwa w postanowieniu: nie zaśpiewa, póki jego syn nie wyzdrowieje.

Rok temu synek gwiazdora przeżył ciężkie poparzenie, teraz zdiagnozowano u niego raka

5 tygodni temu, na początku listopada, Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato, potwierdzili doniesienia, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. Często udostępniający w społecznościach zdjęcia i filmiki piosenkarz, nagle "zapadł się pod ziemię" po opublikowaniu wzruszającego postu.

Całą swą energię skupia na przebywaniu z rodziną i wspieraniu 3-latka w tej trudnej i niesprawiedliwej walce. Z całego świata spływają kondolencie i słowa modlitw o zdrowie chłopca. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka wątroby. Rozpoczął chemioterapię.

 

Feliz día de la madre !! Happy Mother's Day @luisanalopilato !! #myhero #bestmommy #bestfriend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michael Bublé (@michaelbuble)

"Nie będzie śpiewał do momentu, aż jego synkowi się nie polepszy"

W rozmowie z "Entertainment Tonight Canada" znajomy z otoczenia Buble'a, David Foster (kanadyjski kompozytor i producent wyznał, że gwiazdor nie będzie śpiewał do momentu, aż stan zdrowia synka się nie poprawi. Przypomnijmy, że wokalista po ujawnieniu informacji o chorobie synka, zapowiedział zawieszenie kariery.

To świetny facet. Na pewno wróci do niego karma. Zrobił wiele dobrego dla innych ludzi.

- stwierdził Foster ciepłym głosem.

Wszyscy współczują Michaelowi Buble

12 grudnia 2016 roku piosenkarz miał wystąpić podczas gali BBC Music Awards, ale odwołał swój udział w tej ważnej ceremonii. Jego decyzja spotkała się ze zrozumieniem stacji. - Wysyłamy Michaelowi i jego rodzinie nasze najlepsze życzenia - powiedział ze zrozumieniem dyrektor BBC Music Bob Shennan. Buble miał też w grafiku występ na Brit Awards (22 lutego 2017 r.) i Juno Awards (2 kwietnia 2017 r.). Nie wiadomo jednak, czy Kanadyjczyk się pojawi.

- Kiedy coś takiego się dzieje, wszystko wokół ciebie się wali. Jesteś wewnątrz bańki i nie sądzę, że teraz przegląda media społecznościowe. Jestem pewny, że czuje wsparcie milionów fanów na całym świecie - dodał przyjaciel Buble’a podczas wywiadu.

Zdjęcie archiwalne ONS.pl: Michael Buble z synem NoahMichael Buble i Luisana Lopilato oprócz Noah mają jeszcze 10-miesięcznego synka Eliasa.

Aktorka serialu "Beverly Hills 90210" opublikowała film ze swojej chemioterapii.