Męskie twarze TVN - top 10!

Tych panów zna cała Polska! Pojawiają się bowiem na ekranach telewizorów w informacyjnych i rozrywkowych programach. Zobaczcie zestawienie znanych i lubianych dziennikarzy stacji TVN! A wśród nich: Kamil Durczok, Olivier Janiak, Robert Kantereit, Jarosław Kuźniar, Grzegorz Kajdanowicz, Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik, Bartosz Węglarczyk, Kuba Wojewódzki i Marcin Meller.
/ 27.05.2013 14:10

Tych panów zna cała Polska! Pojawiają się bowiem na ekranach telewizorów w informacyjnych i rozrywkowych programach. Zobaczcie zestawienie znanych i lubianych dziennikarzy stacji TVN!

Męskie twarze TVN - top 10!

Kuba Wojewódzki / Olivier Janiak / Kamil Durczok (MW Media)

Część z nich widzimy każdego dnia, a część raz lub dwa razy w tygodniu, część z nich przekazuje nam dobre i złe informacje, a część skoncentrowana jest wyłącznie na rozrywkowej tematyce. Mowa o dziennikarzach i prezenterach, którzy goszczą cyklicznie w waszych domach. Kim są? Skąd pochodzą? Zobaczcie ranking ulubionych męskich twarzy TVN!

 

Kamil Durczok

Pierwsze, dziennikarskie kroki stawiał w Katowicach, czyli w mieście, w którym się urodził i wychował. Najpierw można było go słuchać w Radiu Katowice, a następnie oglądać w Telewizji Katowice. Od roku 2006 związany jest z TVN. Za pracę w tej stacji był wielokrotnie nagradzany (Telekamery, Wiktory).

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Olivier Janiak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim początkowo pracował jako model i pracownik agencji reklamowej, aż w końcu trafił do stacji TVN. Debiutował w programie muzycznym "Big Star Party", a następnie został prowadzącym "Co za tydzień".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Robert Kantereit

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczął już w szkole. Współpracował bowiem z Radiowęzłem, potem Studencką Agencją Radiową i gdańskim Radiem ARnet. Od 2010 roku pracuje w stacji TVN, gdzie prowadzi "Dzień dobry TVN", a w wakacje "Dzień Dobry Wakacje".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Jarosław Kuźniar

Pracował w Radiu i Telewizji Sudety, a także w Radiu Wrocław. Widzom jednak dał się poznać jako prowadzący porannych programów informacyjnych w TVN 24, a także jako gospodarz muzycznego show "X-Factor".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Grzegorz Kajdanowicz

Podczas studiów na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego podjął pracę z redakcją Teleexpressu. Pracę w TVN rozpoczął w 1997 roku, czyli od początku istnienia stacji. Najczęściej pojawia się w informacyjnych serwisach, ranną i wieczorną porą.

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Marcin Prokop

Był redaktorem naczelnym "Machiny" i "Filmu", a także pisał do "Gazety Wyborczej", Przekroju" i "Wprost". Pracował w telewizji polskiej, w roku 2007 przeniósł się do stacji TVN. Wraz z Dorotą Wellman prowadzi "Dzień Dobry TVN", a także był gospodarzem rozrywkowych show: "Mam talent" i "Milion w minutę".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Andrzej Sołtysik

Absolwent filmoznawstwa dziennikarską karierę rozpoczął od pracy w radiu RMF FM. W 1997 roku trafił do TVN, a w 2000 roku został rzecznikiem prasowym stacji. Po 7 latach zrezygnował z pełnienia tej funkcji na rzecz pracy w dziale programowym. Obecnie jest prowadzącym "Dzień Dobry TVN".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Bartosz Węglarczyk

Obecnie szef działu zagranicznego "Gazety Wyborczej", a wcześniej jej korespondent w Moskwie i w Brukseli. W telewizji TVN prowadził autorskie przeglądy prasy, a od września 2008 roku wraz z Kingą Rusin jest gospodarzem weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Kuba Wojewódzki

Największą popularność zyskał dzięki programowi Idol, który emitowany był w telewizji Polsat. Następnie w tej samej stacji został gospodarzem programu "Kuba Wojewódzki". W 2006 przeniósł się do TVN, wraz z autorskim programem, który emitowany jest do dziś. Dziennikarz jest także jurorem w muzycznym show "X-Facor".

Męskie twarze TVN - top 10!

 

Marcin Meller

Był redaktorem naczelnym polskiej edycji magazynu "Playboy", a także pisze felietony do tygodnia "Newsweek". W TVN24 prowadzi magazyn kulturalny "Drugie śniadanie mistrzów", a w TVN z Magdą Mołek "Dzień Dobry TVN".

Męskie twarze TVN - top 10!

fot. MW Media (10)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/29.06.2013 13:18
żaden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/28.06.2013 10:21
Zdecydowanie Prokop za humor i luz, Janiaka lubie za fajny subtelny sposób prowadzenia rozmowy. Meller w końcu musi pogryźć i przełknąć knedla. Weglarczyk powinien wciągnąć brzuch a Sółtysik przestać szczerze się uśmiechać. Szacun dla Durczoka za zamiłowanie do porządku - tylko czekać na duet w tvn z p. Rozenek ;)