Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Meghan Markle robi wyzwanie Ice Bucket Challenge, wideo z przeszłości księżnej

Meghan Markle nie ma łatwego życia! Internauci co kilka dni wynajdują kolejne materiały z przeszłości księżnej Sussex. Tym razem udało się skompromitować księżną Sussex?
/ 20.07.2018 11:34
Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Kolejne nagranie z przeszłości Meghan Markle ujawnione! Odkąd amerykańska aktorka została brytyjską księżną, nie brakuje „życzliwych”, którzy przeczesują internet w poszukiwaniu kolejnych materiałów na temat żony księcia Harry'ego. Najnowsze wideo właśnie ujrzało światło dzienne.

Przeszłość Meghan Markel - wideo

Nie jest tajemnicą, że zanim Meghan Markle stałą się księżną Sussex, była popularną aktorką. Pojawiała się eventach, pozowała na ściankach, brała udział w sesjach zdjęciowych oraz promowała się w internecie. Choć jeszcze przed royal wedding została zobowiązania to usunięcia wszystkich kont w portalach społecznościowych, to po sieci nadal krążą różne materiały sprzed lat.

Wideo, które obecnie jest na językach wszystkich, pokazuje tzw. Ice Bucket Challenge, którego podjęła się Meghan Markle. Czy to powód do wstydu? Niekoniecznie. Na nagraniu widać przyszłą księżną, której pewien mężczyzna wylewa na głowę wiadro lodowatej wody. Meghan Markle godnie znosi wyzwanie, a na koniec szeroko się uśmiecha.

O kompromitacji księżnej Sussex nie może być mowy. Tym bardziej, że Ice Bucket Challenge niosło ze sobą szczytne przesłanie.

Alżbeta Lenska bierze drugi ślub! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych

Czym jest Ice Bucket Challenge?

Ice Bucket Challenge, czyli wyzywanie z wiadrem lodowatej wody, to popularna jakiś czas temu zabawa internetowa. Jej uczestnicy wylewali sobie na głowę zimną wodę, a nagranie zamieszczali w sieci z hashtagiem #IceBucketChallenge. Akcję zainicjował Corey Griffin, przedsiębiorca ze Stanów Zjednoczonych, którego przyjaciel choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Inicjatywa miała na celu zwiększenie świadomości na temat choroby. W wyzwaniu chętnie brały udział gwiazdy show-biznesu, sportu, polityki, a także szerokie grono internautów z całego świata.

Przeczytaj:
Agata Młynarska musi zostać w szpitalu! Jaki jest stan zdrowia dziennikarki?
To dopiero początek wojny? Justyna Żyła nie odpuszcza mężowi