Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Meghan i Harry pierwszy raz publicznie o ciąży. Padły wzruszające słowa!

Książęca para z Sussex oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Młodzi małżonkowie nie kryją ogromnej radości.
/ 17.10.2018 10:47
Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Księżna Sussex spodziewa się dziecka - poinformował w poniedziałek rano Pałac Kensington. Wiadomość obiegła świat w zaledwie kilkanaście minut. Ciążę księżnej ogłoszono tuż przed oficjalną wizytą Meghan i Harry'ego w Australii. Nic dziwnego, że przyszli rodzice nie uniknęli pierwszych pytań, o spodziewane wiosną 2019 roku, powiększenie rodziny. I chętnie zabrali głos w tej sprawie!

Meghan i Harry pierwszy raz o ciąży

Domysły o ciąży księżnej Meghan pojawiły się w mediach od tygodni. Żona księcia Harry'ego doskonale wiedziała, że wszyscy wypatrują u niej rosnącego brzuszka. Przez ostatnie tygodnie włożyła sporo starań w to, aby ukryć zmieniającą się figurę.

 

 

Po oficjalnym potwierdzeniu rychłego powiększenia rodziny, księżna zrezygnowała z obszernych fasonów. W czasie wizyty w Australii pojawiła się w dopasowanej, białej sukience, pod którą rysowały się pierwsze ciążowe krągłości. Wielbiciele monarchii dopatrzyli się, że księżna w czasie pierwszego publicznego wyjścia po ogłoszeniu ciąży, miała na sobie kolczyki i bransoletkę, należące niegdyś do księżnej Diany, matki Harry'ego.

Meghan i Harry z wizytą w Australii

Jednak tym razem to nie stylizacja dodawała najwięcej blasku księżnej, lecz promienna cera, radosne spojrzenie i uśmiech, który prawie nie schodził z twarzy Meghan. I nic dziwnego! Księżna nie kryje, że jest zachwycona faktem, że wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy.

Jesteśmy gotowi i podekscytowani, że dołączymy do klubu rodziców
- miała powiedzieć w czasie rozmowy z australijskim matematykiem i YouTuberem, Eddiem Woo.

Co ciekawe, do rozmowy włączył się również książę Harry.

Dziękujemy za niesamowicie ciepłe przyjęcie i szanse spotkania wielu Australijczyków z różnych środowisk. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na ogłoszenie nowiny, że spodziewamy się dziecka
- dodał.

Choć Meghan i Harry nie powiedzieli tego wprost, to między wierszami można wyczytać, że para marzyła, by zostać rodzicami. Książę Harry ma spore doświadczenie jako wujek dzieci swojego brata, księcia Williama. Podobno cieszy się ogromną sympatią księcia George'a, księżniczki Charlotte oraz najmłodszego księcia Louisa. Już wkrótce ta trójka będzie miała kuzyna albo kuzynkę!

Przeczytaj:
Meghan Markle w ciąży czeka kolejny zakaz! Ten dotknie ją szczególnie Ile dzieci chcą mieć Meghan i Harry? Książę się wygadał! Przebiją Kate i Williama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)