Maurycy skrytykował działanie Marcina wobec Natalii. „On uwielbia zdobywać kobiety”

Skąd takie wnioski dotyczące relacji przyjaciół z programu?
/ 19.05.2021 20:11

To już ostatnia prosta „Hotelu Paradise”. Przed nami jeszcze tylko kilka odcinków, zanim dotrzemy do finału 3. edycji show. Atmosfera w rajskim hotelu coraz bardziej się zagęszcza, a na jaw wychodzą skrywane tajemnice. 

Ostatnio prawdę na temat swojej relacji zdradził Marcin, którzy przez ostatnie tygodnie był w parze z Natalią. I chociaż wydawało się, że ta dwójka naprawdę ma się ku sobie, Marcin uznał, że nie jest gotowy na poważny związek i oczekuje tylko dobrej zabawy. 

Maurycy Sas-Uhrynowski o relacji Marcina i Natalii

Zachowanie Marcina skrytykował kolega z programu - Maurycy. Przyznał, że Marcin powinien od razu postawić granicę, jeśli nie chciał budować z Natalią niczego na poważnie i nie dawać jej mylnych sygnałów. 

Marcin jest świetnym flirciarzem, on uwielbia zdobywać kobiety. Ale nie wiem, czy zdaje sobie do końca sprawę, że nie jest fajne podkręcanie relacji, jeśli wie się od początku, że nic z tego nie będzie - podsumował Maurycy

Sas-Uhrynowski w „Hotelu Paradise” tworzy obecnie parę z Sarą, z którą połączyła go na pewno przyjaźń, a może także coś więcej. Na rozwój ich relacji musimy jednak poczekać i przekonać się o tym w następnych odcinkach. 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę