Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą. Pierwsze wspólne wyjście

Martyna Wojciechowska fot. ONS
To już oficjalne! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą. Tym samym potwierdziły się plotki, które od kilku tygodni gościły na łamach mediów.
/ 18.06.2018 10:00
Martyna Wojciechowska fot. ONS

Pierwsze informacje o tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są razem pojawiły się kilka tygodni temu. Zakochani mieli być widziani na rance w jednym z warszawskich parków. Dziś już wiadomo, że publikacje na ten temat nie były wyssane z palca. Wojciechowska i Kossakowski po raz pierwszy pokazali się razem publicznie, potwierdzając swoją relację.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą

Ich drogi splotły się niemal rok temu. Na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawiło się wspólne selfie ze spotkania na planie „Dzień dobry TVN”. Towarzyszył mu opis:

Z kobietą, która potrafi zaimponować...

Czy już wtedy między nimi coś zaiskrzyło? Nie wiadomo. Jednak pewnym jest, że Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego połączyło nie tylko romantyczne uczucie, ale również wspólne pasje. Oboje kochają dalekie podróże, sporty ekstremalne oraz... telewizję. Wielu twierdzi, że drogi tych dwojga w końcu musiały się przeciąć. Relacja między nimi najwyraźniej stała się poważna, ponieważ para zdecydowała się na pierwsze wspólne wyjście. Choć jeszcze niedawno, Przemek Kossakowski nie chciał rozmawiać z mediami na ten temat. Martyna Wojciechowska była nieco bardziej wylewana. Zapytana o Przemka w programie „Kulisy sławy”, powiedziała:

Jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: Czy na pewno?

W miniony weekend zakochani wzięli udział w zawodach jeździeckich w Sopocie. Nie żałowali sobie czułości. I wszystko stało się jasne - tę parę łączy autentyczne uczucie!

Nie tylko Anna Lewandowska! Poznaj piękne żony i partnerki biało-czerwonych

Kim jest Przemek Kossakowski?

Przemysław Kossakowski ma 46 lat. Pochodzi z Częstochowy. Skończył studia w Instytucie Plastyki na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP. Od kilku lat jest związany ze stacją TTV. Prowadził m.in. program „Kossakowski. Szósty zmysł”, w którym spotykał się ze znachorami, uzdrowicielami i wróżbitami, testując na sobie ich metody pracy. Kolejny program, którego był gospodarzem to  „Kossakowski. Inicjacja", gdzie podejmował się nietypowych wyzwań np. został bezdomnym, poddał się również symulacji porodu. Kossakowski wydał też książkę „Na granicy zmysłów”. Prywatnie - jest rozwodnikiem. Jego małżeństwo rozpadło się siedem lat temu. Obecnie Przemek Kossakowski ponoć mieszka w drewnianym domu na Podlasiu.

Martyna Wojciechowska była zaręczona pięć razy. Dwa razy niemal uciekła sprzed ołtarza. W 2016 roku zmarł ojciec jej córki Marysi, Jerzy Błaszczyk. Niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że w jej sercu nadal jest miejsce dla mężczyzny.

Przeczytaj:
Wypłynęła sesja Meghan Markle z magazynu dla panów. Książę Harry ma powód do zmartwień?
Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Jak czuje się aktorka? Zamieściła wzruszający wpis

Redakcja poleca

REKLAMA