„Już nie da się tego ukryć” - Marina potwierdziła ciążę! Będzie syn czy córka?

To już oficjalne! Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zdradzili, jakiej płci będzie maleństwo?
Marta Kosakowska / 6 miesięcy temu
„Już nie da się tego ukryć” - Marina potwierdziła ciążę! Będzie syn czy córka? fot. Screen Instagram/marina_official

Marina Łuczenko jest w pierwszej ciąży. Znana piosenkarka, a prywatnie - żona Wojciecha Szczęsnego, potwierdziła informacje o spodziewanym powiększeniu rodziny. Media spekulowały na ten temat od miesięcy. Teraz wszystko stało się jasne. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ciąża Mariny Łuczenko - który to miesiąc?

Informacja o tym, że Marina Łuczenko spodziewa się dziecka, pojawiła się w mediach w grudniu zeszłego roku. Gwiazda w żaden sposób jej nie skomentowała. Głos zabrał jedynie menadżer piosenkarki, który początkowo zaprzeczył. Mimo tego, nie dało się nie zauważyć pewnej nieobecności Mariny w show-biznesie. Żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego wprawdzie nadal była aktywna w social mediach, ale bardzo starannie dobierała zdjęcia, które publikowała w sieci.

Teraz już wszystko stało się jasne. Marina starała się jak najdłużej ukryć ciążę przed mediami. O tym, że wkrótce zostanie mamą poinformowała osobiście. Gwiazda nie zdradziła, który to miesiąc ciąży. Jednak po wielkości brzuszka możemy szacować, że dziecko przyjdzie na świat późnym latem lub wczesną jesienią.

To będzie rok pod znakiem baby boom! Te gwiazdy wkrótce zostaną matkami

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
 Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. 
Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie
- napisała Marina na Instagramie.

Pod wpisem posypały się gratulacje od fanów. Wśród nich nie zabrakło również wpisów od znanych przyjaciół m.in. Anny Lewandowskiej, Edyty Górniak, Ewy Chodakowskiej, Margaret oraz wielu innych sław.

Płeć i imię dziecka Mariny i Szczęsnego

Marina Łuczenko nie zdradziła również płci maleństwa. Na razie nie wiadomo, czy piosenkarka i piłkarz będą mieli córkę czy syna. Przyszłi rodzice nie poinformowali również, jakie imię nadadzą swojemu pierwszemu potomkowi. Prawdopodobnie, podobnie jak w przypadku wielu innych gwiazd, płeć i imię dziecka poznamy dopiero po narodzinach.

 

 

Kochani! Dziękujemy Wam Serdecznie, za wszystkie wiadomości z GRATULACJAMI🤭❤️

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na radosną nowinę.

Przeczytaj:
Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie. To wideo wywołało skrajne emocje! Faktycznie jest „obrzydliwe”, jak piszą internauci?
Zniknęła z mediów i z tylnego siedzenia kontroluje show-biznes. Co teraz robi Aleksandra Kwaśniewska? WYWIAD

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)