Maria Sadowska wzięła śłub

Para zdecydowała się na jeszcze inny sakrament. A kto bawił się na weselu?
Edyta Liebert / 18.08.2017 08:22

Informacja o ślubie Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego była sporym zaskoczeniem dla mediów. Para nie obnosiła się nie ze swoim uczuciem, tym bardziej zdjęcia ze ślubu pary spowodowały sporo zamieszania. Dobrego zamieszania, bo artystka wyglądała pięknie!

Być może cała uroczystość wciąż byłaby tajemnicą, gdyby nie zdjęcia Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, które opublikowała na Instagramie - w poście zamieściła wyraźną informację, że wybiera się na ślub pary. Czy to było w dobrym tonie?

 

Pędzę na ślub Marysi Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego❤❤❤

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz-Kurzajewska (@paulinasmaszcz)

Maria Sadowska o seksie, kobietach i o tym, jak Michalina Wisłocka zmieniła jej związek

Gwiazdy na weselu nad Zegrzem, suknia od polskiej projektantki

Niemniej jednak Sadowska z pewnością wybaczyła przyjaciółce ten krok - w końcu wesele w Klubie Mila nad Zegrzem odbyło się z udziałem prezenterki. Kto jeszcze bawił się na weselu? Wśród weselnych gości byli m.in. Maria Niklińska, Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk. Zdradzamy, że nie zabrakło Lidii Kality - autorki pięknej i niesztampowej sukni ślubnej, w której Sadowska czuła się doskonale i wyglądała anielsko. Projektantka, dumna ze swojego projektu, umieściła na swoim Instagramie zdjęcie i filmik slow-motion z tego szczególnego dnia.

 

Piękna @mariasadowska! Dużo miłości i szczęścia! ❤️👰🏼 #wedding #lidiakalitabridal #dress

Post udostępniony przez Lidia Kalita (@lidiakalita)

Welon niosły dzieci pary: córeczka Lila (5 lat) i syn Iwo (2 lata). Zaraz po złożeniu przysięgi małżeńskiej ich synek został ochrzczony. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Więcej zdjęć pochodzących z Instagrama, znajdziecie w galerii.

Poznali się na planie „Na dobre i na złe”. Teraz wzięli ślub!

Redakcja poleca

REKLAMA