POLECAMY

Marek Kondrat skomentował swoje późne ojcostwo. Nie on pierwszy zdecydował się na dziecko w tym wieku. Kto jeszcze?

Co powiedział?
Edyta Liebert / 4 miesiące temu

Antonina Turnau i Marek Kondrat spodziewają się pierwszego dziecka i ta informacja wywołała niemałą sensację. Okazało się, że to nie jest plotka, bo informację potwierdził sam Marek Kondrat.

Marek Kondrat zostanie ojcem

67-letni aktor nie kryje szczęścia z faktu, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. Dlatego też aktor napisał na swoim Facebooku, że zostanie tatą i poprosił o uszanowanie ich prywatności.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.

Ich związek od początku budził wiele emocji. Wiele osób zadawało sobie pytanie, czy różnica wieku (38 lat) nie jest zbyt duża. Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku.

Związek Antoniny i Marka

Nie są jedyną parą w show-biznesie, która postanowiła połączyć swe losy wbrew metryce. Jeśli dobrze pamiętacie, duża różnica wieku nie stanowi już dużego problemu społecznego, chyba że pojawia się dziecko... Kto prócz Marka Kondrata zdecydował się na późne ojcostwo?

Zobacz:

Jennifer Grey mieściła się w sukienkę sprzed 30 lat z filmu „Dirty Dancing”
 


Marek Włodarczyk oświadczył się o 36 lat młodszej wybrance

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 miesiące temu
Na początku tego nie widać ale z czasem tak...
/2 miesiące temu
A który pedofil robi dziecko i zawiadamia prasę? Nie bredź.
/2 miesiące temu
Czy ten związek nie czuć pedofilstwem ?
POKAŻ KOMENTARZE (2)