Marcin Gortat o gwiazdach, które pomagają charytatywnie dla własnych korzyści

Co powiedział?
Edyta Liebert / 26.07.2017 14:06

Zdaniem Marcina Gortata pomoc charytatywna przez gwiazdy to tylko zagranie marketingowe? Koszykarz powiedział w wywiadzie, że niektóre wręcz chcą zarabiać na akcjach charytatywnych!

Wpłacić? Pokazać się? A co ja z tego będę mieć?

W niedzielę 30 lipca odbędzie się tradycyjny mecz charytatywny Gortat Team vs Wojsko Polskie zorganizowany przez Marcina Gortata. W planach miało wziąć udział wiele gwiazd i znanych nazwisk show-biznesu. Czy łatwo zebrać drużynę? Okazuje się, że nie.

Marcin Gortat o gwiazdach

W meczu, o którym mowa, udział wezmą m.in. Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Kowalska, Maciej Musiał czy Agnieszka Włodarczyk. Ale to dość skromna reprezentacja, bo jak mówi Gortat, gwiazdy szukają własnych korzyści w pomaganiu.

 

#mg13camp #marcingortat #camp

Post udostępniony przez @o.iiosesav

- Mieliśmy wielokrotnie rozmowy na temat meczu z naszymi gwiazdami i proszę mi wierzyć, że - nie wymieniając nazwisk - gwiazdy pytają się: "Ale za ile?", "Ale co?" i stawiają warunki.  - mówił oburzony sportowiec.

Teraz w Dąbrowie Górniczej odbywa się Gortat Camp organizowany przez Marcina Gortata. W tym roku organizowane są także treningi dla osób niepełnosprawnych. Marcin Gortat znany jest z tego, że lubi pomagać, zwłaszcza najmłodszym. Nic dziwnego, że oburza go pazerność i interesowność. Zobaczcie

Agnieszka Radwańska wyszła za mąż! Zobaczcie jej sukienkę i poznajcie szczegóły na temat wesela