POLECAMY

Zawadzka i Roznerski spędzą razem wakacje! Planują daleką podróż do...

Miłość kwitnie!
Edyta Liebert / rok temu

Kilka tygodni temu zyskali miano najseksowniejszej pary polskiego show-biznesu. Zanim przyznali się do związku już rozprawiano o tym, jak bardzo do siebie pasują! Zawadzka zapytana o plany wakacyjne nie mówi już w jednej osobie... Wiemy, gdzie chce się wybrać na urlop z Mikołajem Roznerskim!

Wydawałoby się, że sprawy uczuciowe pozostają prywatną sprawą obojga zainteresowanych. Tymczasem zarówno Mikołaj, jak i Marcelina, lubią mówić o swoim wniosku i w ogóle nie czują skrępowania. Tak aktor podziękował za kciuki i zainteresowanie:

- Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love!

Pod koniec ubiegłego roku, Marcelina i Mikołaj spotkali się na imprezie u wspólnych znajomych i ich znajomość przetrwała kilka miesięcy docierania się flirtu, aż w końcu... są razem. Zawadzka wyznała ponoć, ze dawno nie była tak szczęśliwa. Planuje wspólne wakacje z Mikołajem - gdzie marzy o tym, by się wybrać?

Planujemy coś po sezonie, wakacje po wakacjach, coś takiego... Mam przyjaciółkę w Stanach, w Kalifornii, chciałabym, żeby poznała Mikołaja...

Co jeszcze powiedziała Zawadzka? Modelka i Miss lubi planować i wybiegać w przyszłość... Jesteśmy ciekawe, jakie plany mają wobec siebie Roznerski i Zawadzka!

 

#downtown LA 🌃🏙🌌 #bynight 🌒🌗🌑

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim: „Dawno nie byłam tak szczęśliwa”. Jak zaczęła się ich miłość?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)