POLECAMY

Małgorzata Rozenek zdradziła, gdzie i jak spędzi Wielkanoc! "Zabieramy swoich rodziców i moich synów i..."?

Opowiedziała o wiosennych planach na porządkowanie garderoby i bardzo ciekawej akcji społecznej!
Małgorzata Rozenek zdradziła, gdzie i jak spędzi Wielkanoc! "Zabieramy swoich rodziców i moich synów i..."? fot. Screen Instagram

Jak planujesz spędzić Wielkanoc? W domu, z rodziną, czy może pakujesz walizki i znikasz na kilka dni? Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Party" wyznała, że połączy obie rzeczy!

W tym roku Wielkanoc prezenterka spędzi w Norwegii, ale nie sama.
– Tak. Zabieramy swoich rodziców i moich synów. Ilekroć tam jedziemy, zawsze wynajmujemy mały drewniany domek na fiordach. - mówi. – Tam jest jak w bajce. Siedzimy sobie w golfach i swetrach, pijemy kakao. Podczas tego wyjazdu w Wielką Sobotę pójdziemy do kościoła ze święconką. Choć w Norwegii nie ma zwyczaju święcenia potraw, my i tak sobie poradzimy - dodała.

 

#dziś #w @dziendobrytvn #roboty😱😂🤣☺️😅#artificialintelligence #robot 🤖🤖🤖Miłego dnia, Kochani 😘😘😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Małgorzata Rozenek przyznała, że ma też konkretne plany na wiosenne porządki. Jako "perfekcyjna pani domu", ma kilka swoich sprawdzonych sposobów. – Robię przegląd garderoby. Wybieram z niej rzeczy w dobrym stanie, których nie noszę, a których nie chcę wyrzucać. Niedawno zostałam twarzą akcji charytatywnej "Otwarta szafa". W kwietniu chętnych do oddania zbędnych rzeczy zapraszam do galerii handlowych do Białegostoku, w maju do Warszawy i Torunia, a w czerwcu do Piły. W każdym mieście wybraliśmy organizację społeczną, która ma kontakt z potrzebującymi z okolicy i której pracownicy wiedzą najlepiej, do kogo te rzeczy powinny trafić.

A jakie wy macie plany na Wielkanoc?

Przygotuj się na Wielkanoc z Polki.pl! Przepisy i dekoracje, które wykonasz samodzielnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)