Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w bikini

Małgorzata Rozenek zdementowała plotki o ciąży? Pokazała ZDJĘCIE w bikini

Od kilku tygodni w mediach aż huczy od doniesień o domniemanej ciąży Małgorzaty Rozenek. Gwiazda zamieściła zdjęcia, które rozwiewają wszelkie wątpliwości.
/ 02.01.2019 07:23
Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w bikini

Ostatnie tygodnie przyniosły wysyp publikacji, w których informowano, że rodzina Majdanów wkrótce się powiększy. Dziennikarze dopatrywali się rosnącego brzuszka, fani - gratulowali, a Małgorzata Rozenek - milczała. Do tej pory gwiazda nie komentowała powtarzających się doniesień o jej rzekomej ciąży. Czyżby tymi zdjęciami chciała jednoznacznie zakończyć medialną burzę na ten temat?

Zdjęcia Małgorzata Rozenek w bikini rozgrzały internet

Tuż po świętach Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na rodzinne wakacje do ciepłych krajów. Na profilu prezenterki pojawiły się jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Na jednej z fotografii wyraźnie widać brzuch gwiazdy. Zdjęcia nie wskazują, aby Małgorzata Rozenek spodziewała się dziecka.

 

#najlepiej🌞🌊

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Fotografie natychmiast obiegły sieć. Niektórzy z internautów uznali je za formę dementi plotek i spekulacji, które rozgrzewały fanów prezenterki. Przy okazji posypały się komplementy. Wielbiciele nie mogą wyjść z zachwytu nad figurą swojej idolki.

- Pani Małgosiu, wygląda pani zjawiskowo!
- Kompleksów przy Pani nie może mieć tylko Ewa Chodakowska!
- Wow! Piękne ciało.

I trzeba przyznać im rację - Małgorzata Rozenek w stroju kąpielowym wygląda jak bogini!

Więcej:
Tak krótkich jeszcze nigdy nie miała! Małgorzata Rozenek radykalnie ścięła włosy
Małgorzata Rozenek w różowych kozakach za kolano. „Zupełnie jak Doda!”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/05.02.2019 21:22
A czy widzieliście jej biust na Instagramie dzisiaj...🙈 pisze o włosach a tylko bomby widać..., „naturalne” takie🤣 mysle, ze chodzi jej o przyciągniecie młodych chłopaków, by jeszcze więcej lajkow mieć👙
/04.02.2019 08:23
Zdjęcie jest wyretuszowane, jak i cała pani Rozenek. Pamiętamy ja przeciez sprzed kilku laty...Ma świetnych chirurgów, dentystę, kosmetyczki... Ciąża? To był kolejny chwyt reklamowy🙈, teraz czas na diete 🙊
/30.01.2019 20:28
Pani Małgorzata jest bardzo ładnie zrobiona kobieta..... Ciąża - nieciaza, wiek taki czy siaki - wszystko jest na sprzedaż... Ona maksymalnie wykorzystuje swój czas, by wzbudzać zainteresowanie.... A my to wszystko czytamy, śledzimy, komentujemy... Pani Małgorzata jest świadoma, ze niedługo pojawia się na jej miejsce kobiety młodsze, naturalnie ładniejsze, mądrzejsze, mówiące poprawna polszczyzna, władające wieloma językami... I co wtedy pozostanie po pani Małgosi? Wyretuszowane zdjęcia... Proszę pomyśleć, jakie to będzie przygnębiające dla niej... Czy naprawdę warto budować swoje życie tak powierzchownie.....?
POKAŻ KOMENTARZE (3)