Małgorzata Rozenek urodziła syna fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA? Wpis Radosława Majdana rozwiał wątpliwości

Radosław Majdan z okazji urodzin dodał na swoim koncie na Instagramie piękne zdjęcie z ciężarną żoną. W opisie fani dopatrzyli się potwierdzenia narodzin ich synka.
/ 10.05.2020 15:20
Małgorzata Rozenek urodziła syna fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od samego początku małżeństwa starają się o wspólne dziecko. Kiedy zawiodły ich naturalne sposoby, para dzięki metodzie in vitro w końcu zaszła w ciążę i oczekuje swojego pierwszego synka, któremu planuje dać na imię Edward. Radosną nowiną pochwaliła się w grudniu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła?

Radosław Majdan 10 maja obchodzi swoje 48. urodziny. Z tej okazji opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przytulony do brzucha ciężarnej żony. To właśnie ten wpis miał się stać dla fanów potwierdzeniem wiadomości, że malutki Edward jest już na świecie! 

Lepszego prezentu na urodziny nie mogłem sobie wymarzyć #dzidziuśmajdana - napisał celebryta

W komentarzach pod postem posypały się życzenia i gratulacje od fanów: „Sto lat”, „Wszystkiego najlepszego”, „Samych wspaniałych dni”, „Gratulacje!” - czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - historia związku 

Majdanowie poznali się w 2013 roku na premierze filmu „Mój Biegun”. Od tego czasu ich uczucie powoli się rozwijało, jednak jako dwójka rozwodników, nie chcieli decydować się na zaangażowanie zbyt pochopnie. W końcu postanowili spróbować i oficjalnie zostali parą. 

Małgorzata i Radosław wzięli ślub w 2016 roku, a ceremonię śledziła cała Polska. Od tego czasu para jest nierozłączna i wspólnie wychowuje dwóch synów z pierwszego małżeństwa Rozenek, Tadeusza i Stasia. Edward to trzecie dziecko Małgorzaty, a pierwszy potomek Majdana. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie Laury. Jest prześliczne!
Polskie gwiazdy, które mają równie utalentowane rodzeństwo
Doda prezentuje umięśniony brzuch, a fanka... zarzuca jej korzystanie z Photoshopa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)