Magdalena Schejbal zasłabła w ciąży!

W najbliższym odcinku "Szpilek na Giewoncie" Ewa (Magdalena Schejbal)  będzie się czuć coraz gorzej, aż w końcu zemdleje w biurze "Tu i teraz".
/ 13.10.2011 11:13
To już pewne - bohaterka grana przez Magdę Schejbal będzie w ciąży! Jednak wciąż ukrywa ten fakt przed całym światem, o Bartku (Krzysztof Wieszczek) nie wspominając...

A co dokładnie będzie się działo w najbliższym 7 odcinku "Szpilek na  Giewoncie"?

Ewa przeprowadza poważną rozmowę z Barbarą o wpływie związku matki z Michałem na przyjaźń z Anielą. Ojciec Konstanty znowu gubi cenną dla siebie rzecz w pensjonacie Anieli. Tym razem jest to amulet podarowany przez dzieci z Burkina Faso. Aniela, odprawiając gościa z „wziątkiem”, zauważa, że zasoby jej spiżarni nieco zubożały. Postanawia zastawić pułapkę na złodziejaszka – smakosza. Tymczasem Barbara zbiera się na odwagę i udaje się do Anieli, by się  z nią pogodzić. Bartek dowiedziawszy się od geodety, który przyszedł wykonać pomiary na terenie pensjonatu Lucyny, kim jest zleceniodawca, pragnie się z nim „rozmówić”.  Barbara z Lucyną knują, jak odwdzięczyć się Bartkowi, który wybawił je z opresji. W biurze „Tu i Teraz” wybucha panika na wieść z Centrali o przyjeździe delegacji. Sytuację próbuje ratować Ewa z Bartkiem, dzięki czemu  para ma szansę porozmawiać. Marta czyni wyznania Bartkowi, który czuje się zagubiony w zaistniałej sytuacji.