Magdalena Boczarska w ciąży fot. ONS.pl

Magdalena Boczarska w ciąży w cekinowej sukience

Wygląda kwitnąco!
Edyta Liebert / 21.11.2017 15:06
Magdalena Boczarska w ciąży fot. ONS.pl

Magdalena Boczarska, która w grudniu skończy 39 lat, niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Właśnie pojawiła się na branżowej imprezie i dosłownie olśniła swoim lookiem!

Ojcem jej dziecka jest jej partner, 32-letni Mateusz Banasiuk, dumny przyszły tata. Widać, że para rozkwita na myśl o rozpoczęciu wspólnej, rodzicielskiej drogi. Z okazji eventu „Róże Gali” Boczarska założyła sukienkę 7/8 w turkusowe cekiny z rozporkiem. Trudno było przejść obok niej obojętnie!

Boczarska zdradziła płeć dziecka! Banasiuk zachwycony

ONS.pl/kolaż polki.pl

Aktorzy są w związku od 2014 roku i długo mówiło się o tym, czy w końcu zdecydują się zalegalizować związek. Informacje o ciąży Magdy Boczarskiej skomentował również Stanisław Banasiuk – ojciec Mateusza, który wyznał:

To jeszcze nie jest rodzina. Jestem tradycjonalistą, w tym względzie moje poglądy nie są nowoczesne, choć nie uważam się za wapniaka. Najlepszy model (...) to małżeństwo z trójką dzieci – odpowiedział Stanisław Banasiuk.

To ostatnie tygodnie przed porodem, a Boczarska czuje się wyśmienicie. Na jej twarzy nie widać zmęczenia, jedynie szczery uśmiech. Energii jej nie brakuje!

ONS.pl

Magdalena Boczarska urodzi chłopca pod koniec roku. Jesteśmy ciekawe imienia i będziemy wyczekiwać informacji!

"Sztuka kochania" to nie film o starszej pani. To odważny erotyk!