Luiza z „Hotel Paradise” o relacji Basi i Krystiana. „Ona była bardziej zaangażowana”

Luiza wyjaśniła też, kiedy zauważyła, że tę dwójkę łączy prawdziwe uczucie.
/ 13.05.2021 20:14

Trwa niemalże końcówka już emisji 3. sezonu „Hotelu Paradise”. Program, w którym atrakcyjni single walczą o miłość i 100 tys. złotych zyskał grono wiernych fanów. Ci chętnie śledzą poczynania swoich ulubionych uczestników i komentują je w mediach społecznościowych. 

Luiza z „Hotelu Paradise” o Krystianie i Basi

Jedną z najbardziej lubianych par w hotelu jest duet Basi i Krystiana, których bez wątpienia połączyło coś więcej niż zwykła gra. Tych dwoje zdaje się bardzo w sobie zakochanych. Nawet mimo tego, że w jednym z odcinków Basia została wyeliminowana przez Luizę i przywrócona do show dopiero po kilku tygodniach. 

Jakie zdanie na temat relacji Krystiana i Basi ma właśnie Luiza, która była odpowiedzialna za rozpad ich związku? 

Ja na początku widziałam, że Basia była bardziej zaangażowana w tę relację. Krystian mniej. Później dopiero zauważyłam, że on cały czas o tej Basi wspomina. Zauważyłam, że mu naprawdę na niej zależy - wyjaśniła Luiza

Uczestniczka show podkreśla też, że doskonale rozumie, że każdy okazuje uczucia w inny sposób i na początku Krystian mógł się czuć nieco wycofany w związku z Basią. Z czasem jednak pokazał swoje prawdziwe emocje. 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę