POLECAMY

Anna Maria Jopek ma romans?

Małżeństwo piosenkarki przeżywa kryzys
Anna Maria Jopek ma romans? fot. ONS

Krzysztof  Herdzin to nowy, domniemany kochanek anny Jopek. Anna Maria Jopek to gwiazda, o której rzadko czytamy w prasie bulwarowej. Artystka swoją działalność medialną skupia raczej tylko na muzyce i koncertach.

Ostatnie tygodnie to jednak fala spekulacji i doniesień o romansie Jopek z Krzysztofem Herdzinem, uznanym pianistą i kompozytorem. Jako pierwszy informację o tym, kim jest tajemniczy adorator gwiazdy podał serwis AfterParty.pl. Wokalistka wciąż jest żoną Marcina Kydryńskiego, choć jeśli wierzyć plotkom, ich związek od dawna przeżywa kryzys.

Jopek i Krzystof Herdzin dali się ostatnio sfotografować na sopockiej plaży, gdzie wspólnie spacerowali i nie szczędzili sobie czułości, co tylko potwierdza informacje o romansie gwiazdy. Ona sama zaś milczy i nie wystosowała w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia.

Myślicie, że Anna Maria Jopek rzeczywiście ma nowego mężczyznę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Praktycznie od początku śledzę karierę Pani Ani i bardzo jej kibicuję, być może wiele osiągnęła dzięki mężowi, ale ... Czy warto się męczyć. Od początku zadziwiające było dla mnie ich małżeństwo - dwa przeciwieństwa !!!!! Ona skromna czuła i on - dość sztywny i zarozumiały. Nie dziwi fakt ewentualnego drugiego mężczyzny. I tak kupię jej kolejną płytę!!!!!! A on jeśli stawia ultimatum - tym bardziej pokazuje kim jest... Z pewnością nie jest biedny - gdy nie ma go w domu, to niech się nie dziwi!
/5 lat temu
wspolczuje Ani ciagle czytac takie rewelacje o mezu w gazetach-jezeli to wszystko prawda to wcale sie nie dziwie ze znalazla sobie nowego faceta ,nawet to popieram !!!
/5 lat temu
Kryzys w malzenstwie to oni maja od samego poczatku.....