Krystyna Przybylska, Anna Przybylska fot. kolaż polki.pl

Krystyna Przybylska o partnerce Jarosława Bieniuka

Krystyna Przybylska o partnerce Jarosława Bieniuka. Nie ma dnia, by matka gwiazdy, Krystyna Przybylska, nie wspominała córki. Co powiedziała?
/ 28.11.2017 14:47
Krystyna Przybylska, Anna Przybylska fot. kolaż polki.pl

Od kilku miesięcy polskie media przypatrują się rzekomej nowej partnerce Jarosława Bieniuka. Krystyna Przybylska w jednym z wywiadów została zapytana o to, czy Anna chciała, by Jarek po jej śmierci znów się zakochał. Jak mogła brzmieć odpowiedź?

Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki, osierociła trójkę dzieci. Czy można pojąć ogrom tragedii, która przypomina rodzinie o sobie każdego dnia?

Dzień bez Ani, bez wspomnienia o niej, to jest dzień stracony. Rozmawiamy o Ani w rodzinie, potrzebujemy tego. Może przyjdzie taki moment, że będzie nam łatwiej. Na razie ciągle nie umiem się pogodzić z jej stratą - mówiła w najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Wzruszające słowa Krystyny Przybylskiej. „Chcę przeżywać żałobę w spokoju. Mam nadzieję, że po tej książce się uda”

Mama Ani Przybylskiej woli mówić o Ani jako o zwykłej dziewczynie, która grała w filmach. Jej najważniejsze wiązały się z byciem mamą i panią domu. W pewien sposób odniosła się także do Jarosława Bieniuka, wspominając ich związek.

Przeżyła życie tak, jak sobie wymarzyła. Trójka dzieci, wspaniały partner. Myślę, że gdyby było jej dane, chciałaby się bardziej spełnić zawodowo - wyznała. (...) Dobrze się z Jarkiem się dobrali. Jarek dał jej wszystko, by mogła czuć się spełniona - miała w końcu pełną rodzinę, kochającego mężczyznę u boku.

Krystyna Przybylska o partnerce Jarosława Bieniuka
 

Pani Krystyna utrzymuje z nim bardzo bliski kontakt, jest babcią jego wnuków i pomaga mu chętnie przy dzieciach, ale nie narzuca się i ufa jego rodzicielskiej intuicji. Czy życzy mu, by ponownie się zakochał?

Krystyna Przybylska nie chce odpowiadać w swoim imieniu i deklaruje, że nie wie, czy Ania rozmawiała o tym przed śmiercią z partnerem.

Nie wiem, czy były takie rozmowy. Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje - mówiła Krystyna Przybylska.

Bieniuk nie chce komentować swojego domniemanego związku z Martyną Gliwińską. Póki co mówi się, że jest singlem.

Bieniuk pierwszy raz tak szczerze o Przybylskiej: „Pokaż mi osobę, która odpowie mi, dlaczego to się musiało stać”