Krystian z „Hotelu Paradise” nie jest zadowolony z wolumetrii twarzy? „Nie zrobię tego więcej”

Zabiegi medycyny estetycznej to zdecydowanie nie jego bajka.
/ 30.05.2021 14:47

Przed nami tydzień finałowy 3. edycji „Hotelu Paradise”. Uczestnicy już wkrótce zawalczą o zwycięstwo i 100 tysięcy złotych. Bohaterowie show zyskali już w kraju miano celebrytów, których poczynania śledzą setki fanów. 

Jednym z najpopularniejszych mieszkańców hotelu jest bez wątpienia Krystian Ferretti, przystojniak o włoskich korzeniach, który w programie znalazł Basię - swoją drugą połówkę. 

Krystian Ferretti o zabiegach medycyny estetycznej 

Krystian świetnie wygląda i widać, że lubi o siebie zadbać. Okazuje się, że nie stroni też od zabiegów medycyny estetycznej. W ostatnim czasie poddał się wolumetrii twarzy, czyli modelowaniu rysów twarzy kwasem hialuronowym. Wygląda jednak na to, że nie jest zadowolony z efektów. 

Nie podobało mi się, bo zmieniło całkowicie moją twarz. Zwłaszcza, że nieco mi się przytyło. Musiałem zapuścić brodę, bo już nie przypominałem tego Krystiana z programu - zdradził Ferretti

Wyjaśnił też, że zamiast robić sobie kolejne zabiegi, lepiej jest zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Nie planuje więc kolejnych poprawek. 

Byłem wobec siebie bardzo krytyczny. Teraz uważam, że zamiast zrobić zabieg, lepiej się zaakceptować - podsumował

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę