Krystian o zazdrości przy grze w butelkę. „Słusznie zareagowałem”

Uczestnik programu „Hotel Paradise” podtrzymuje swoje racje i nie widzi nic złego w swoim zachowaniu.
/ 29.05.2021 21:08

Rozpoczęliśmy tydzień finałowy 3. edycji „Hotelu Paradise”. Uczestnicy już za kilka dni zawalczą o zwycięstwo i 100 tysięcy złotych. Mieszkańcy hotelu zyskali już w kraju miano celebrytów, których poczynania śledzą setki fanów. 

Jedną z najpopularniejszych par programu jest bez wątpienia duet Krystiana i Basi. Włoski przystojniak i piękna blondynka od razu poczuli do siebie miętę i stworzyli jedną z najtrwalszych relacji w show.  

Krystian Ferretti o zabiegach medycyny estetycznej 

W ich relacji nie zawsze jest jednak kolorowo i spokojnie. Para często się sprzecza i sami opisują się mianem „włoskiego małżeństwa”. W jednym z ostatnich odcinków zrobiło się między nimi naprawdę gorąco, kiedy Basia poczuła ekscytację na myśl o grze w butelce. Krystian dał upust swojej zazdrości i przyznał, że jego kobieta nie powinna tak cieszyć się na myśl o całowaniu innych. Czy dalej podtrzymuje swoją reakcję?

Ja do teraz uważam, że zareagowałem słusznie. Uważałem, że na tym etapie związku, gdzie ja tego samego dnia wyznałem jej miłość, powiedziałem, że nie ma takiej opcji - zdradził Ferretti

Na szczęście, nieporozumienie między zakochanymi szybko zostało wyjaśnione, a nad ich związkiem zaświeciło słońce. Jak myślicie, Krystian słusznie był zazdrosny o grę w butelkę i podejście Basi? 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę